Filmové novinky v CINEMAX – 21. december 2017

Ešte pred Vianocami sa do kín dostanú 4 filmové novinky.

Jumanji: Vitajte v džungli (Jumanji: Welcome to the Jungle)

Štvorica študentov objaví starodávnu hru Jumanji. Veľmi rýchlo však zisťujú, že to nie je obyčajná stolná hra. Sú vtiahnutí do fantastického sveta hry Jumanji a stávajú sa z nich postavy podľa toho, kú hraciu figúrku si vybrali. Svalovec sa zmení na drobného šprta, jemná blondína sa zmení na postaršieho profesora atď. Aby hrdinovia nezostali v hre uväznení, musia sa prispôsobiť týmto neobvyklým okolnostiam a začať odvážne hrať. Lebo Jumanji nikoho nešetrí.

Ladíme 3 (Pitch Perfect 3)

Po tretíkrát sa vracajú Barden Bellas. Už v úvode filmu hlavné hrdinky pochopia, že titul majstra sveta nie je všetko. Ich životy sú monotónne a dychtia po príležitosti, kedy by opäť mohli vystupovať spolu. A dočkajú sa jej – majú šancu spievať na amerických vojenských základniach po Európe. Samozrejme, to by neboli Barden Bellas, aby sa im do cesty nepriplietli rôzne katastrofy.

Špindl

Česká zimná komédia nás zavedie na lyžiarske svahy. Tri sestry sa rozhodli, že si vyrazia na dámsku jazdu do zasnežených hôr – do Špindlerovho mlyna. Eliška, Katka a Magda však nepatria k tým, ktoré by na takéto výlety ťahal športový duch, ale skôr vidina zábavy. Trocha polyžovať, trocha vínka a aj pár flirtov – to je pre nich dokonalý výlet. Ani jedna z nich nečaká, že sa im zmení život

Ferdinand

Býk Ferdinand je veľmi neobyčajný. Na prvý pohľad vyzerá hrozivo, ale pravda je taká, že je to nemotorný, roztomilý a poslušný býk, ktorý by nikdy nikomu neublížil. Ferdinand sa jedného dňa zhodou mnohých náhod nedobrovoľne ocitne tam, kde chystajú býkov na koridu. Ferdinand nechce v žiadnom prípade bojovať, chce sa len dostať domov za svojou najlepšou kamarátkou – malým dievčatkom Ninou. A tak sa Ferdinand s pomocou troch ježkov – Uno, Dos a Kvatro vyberajú naprieč Španielskom.

Všetky filmy majú premiéru 21. decembra 2017. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. V piatok večer náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.