Filmové novinky v CINEMAX – 21. jún 2018

Tento týždeň sa do kín chystajú tri filmové novinky.

Jurský svet: Zánik ríše (Jurrasic World: Fallen Kingdom)

Dinosauri pokojne žili na svojom ostrove v Jurskom parku. Ich existencia je vážne ohrozená vo chvíli, keď vybuchne sopka a nastane chaos. Dinosaurom hrozí vyhynutie. Opäť. Na ich záchrane sa bude podieľať aj herec Chris Pratt, ktorý je známy ako Star Lord z filmov Strážci Galaxie.

Režisér filmu Bayona láka divákov na väčší počet dinosaurov, podľa jeho slov ide o najväčší počet dinosaurov, aký sme ešte vo filmoch o jurskom parku nevideli. Tešiť sa môžeme na klasických T-rexov, no aj na nové, doteraz nevidené druhy.

Pat a Mat opäť v akcii

Dvojica domácich majstrov sa vracia na plátna kín a verte, že ani teraz neostane klinček na mieste! Každá práca sa dá uľahčiť, každá vec sa dá rozmontovať, každý nápad sa dá realizovať… Avšak nie tak, ako na to idú Pat a Mat. Ich kutilské (pre)činy totiž pravidelne končia spravidla katastroficky.

Láska bez bariér (Rolling to You/ Tou tle monde debout)

Jocelyn je beznádejný klamár a sukničkár. Jeho najnovší trik spočíva v tom, že si požičia vozíček od matky a tak zbalí novú susedu Julie. Prijme jej pozvanie na obed, avšak tam sa prihodí niečo, čo sa mu ešte nestalo. Zamiluje sa do Juliinej sestry Florence. Navyše, tá je tiež na vozíčku, no na rozdiel od Jocelyna ona nemôže vstať. Ako vyrieši túto situáciu Jocelyn?


Do pozornosti vám dávame aj film Okupácia 1968 (Occupation 1968). Jeho premiéra je o deň neskôr, t.j 22. júna 2018. Na výrobe filmov sa podieľalo dokopy 5 režisérov z krajín bývalého Varšavského paktu. Hľadali odpoveď na otázku ako sa „malý človek“ správa v konfrontácii s „veľkým príbehom“ a snažia sa nám priblížiť subjektívne názory vojakov, ktorí to zažili.

Všetky filmy majú premiéru 21. júna 2018. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. Začiatkom budúcej súťaže náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.