Filmové novinky v CINEMAX – 21. marec 2019

Tento týždeň si pre nás chystá 4 filmové novinky.

LOVEnie (LOVEní)

Keď Eliške utečie spred oltára ženích, hľadá oporu u kamarátky. Ona má na to jednoduchý recept – a založí Eliške profil na zoznamke. Jej sa to príliš nezdá, no keďže už má po tridsiatke, nechce nič zmeškať. Tak sa spúšťa kolotoč katastrofických rande na slepo. Podarí sa jej nájsť pravú lásku na zoznamke?

Dobrá smrť

Nevyliečiteľne chorá Janette by rada umrela dôstojne, kým ju ešte choroba úplne nepoloží.  Vo Veľkej Británii zákony asistovanú samovraždu nepovoľujú, preto musí vycestovať do Švajčiarska. Všetko musí naplánovať rýchlo – kým sa ešte vládze hýbať sama.

Putovanie so sobíkom (Ailo: Une odyssée en Laponie)

V tomto filme sa zoznámime so sobíkom Ailom. Práve sa narodil v Laponsku. Stačí pár minút a malý Ailo vie stáť, chodiť, behať a aj plávať. Počas svojho putovania krajinou sa spoznáva so zvieracími susedmi – niektorí sú neškodní, iní nebezpeční… Toto očarujúce dobrodružstvo v nádhernom, no večne studenom Laponsku zahreje pri srdci každého milovníka zvierat.

Punk je hneď!

Kwičko je drogovo závislý pankáč, ktorý žije v rozpadajúcom sa byte. Jeho „alternatívny spôsob života“ má dopad aj na jeho družku a syna. Po tom, ako mu sociálka napíše výstrahu, že mu môžu dieťa vziať, sa Kwičko rozhodne veci napraviť. Lenže jeho správanie voči okoliu naznačuje, že sa mu veci vymykajú z pod kontroly.

Všetky filmy majú premiéru 21. marca 2019. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. Začiatkom budúcej súťaže náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.