Filmové novinky v CINEMAX – 21. november 2019

Von je čoraz chladnejšie, no úroda filmových noviniek je stále bohatá. Tento týždeň v kine uvidíme 6 filmových noviniek.

Ľadové kráľovstvo II (Frozen 2)

Sestry Anna a Elsa z kráľovstva Arendell majú pred sebou nové dobrodružstvo. Ako je možné, že sa Elsa narodila s kúzelnými schopnosťami? Princezné sa v sprievode svojich kamarátov – Svena, Olafa a Kristoffa – vyberú na cestu do ďalekej krajiny, aby našli odpoveď.

Malá ríša (Little Kingdom)

Slovensko-islandská spolupráca prináša film “Malá ríša”. Ide o film z (po)vojnového obdobia. Eva má prácu v továrni u arogantného zbohatlíka Bara. Pracuje, aby sa uživila, kým sa jej manžel vráti z vojny. Predčasný návrat z vojny a zároveň objavenie záhadnej Cat, ktorá pozná minulosť Evinho manžela ešte viac komplikujú už aj tak komplikovaný život.

Pardon, nezastihli sme Vás (Sorry we missed you)

Oceňovaný režisér Ken Loach prináša do kín ďalšiu sociálnu drámu. Rickyho rodina bojuje s finančnými problémami od roku 2008 (t.j. od krízy). Ricky, ako aj jeho žena sa snažia spraviť všetko preto, aby sa dostali z finančných problémov. Obaja majú náročné práce – on je šofér a ona opatrovateľka. Hoci je ich puto silné, je ich vzťah vystavený veľkej skúške.

Appka (Countdown)

Zvedavá zdravotná sestra si stiahne aplikáciu, ktorá jej má ukázať odpočet  – koľko času jej ešte zostáva do konca života. S prekvapením zisťuje, že ju čakajú len tri dni. “Proroctvo” aplikácie začína byť desivejšie vo chvíli, keď ju začne prenasledovať záhadná postava.

Vlastníci

Táto česká komédia, no pre niekoho možno aj dráma,  nás dostane na schôdzu vlastníkov bytov. Kto to už absolvoval, vie, že je to jedna veľká vojna, kde sa spojenci hľadajú veľmi ťažko. Len málokedy sa stane, že všetko prebieha hladko. Táto komédia je súhrnom zrejme všetkého možného, čo sa tam môže pokaziť.

Depeche Mode: Spirits in the Forest

Šesť ľudí. Šesť príbehov. Všetci majú jedno spoločné – hudba kapely Depeche Mode významné ovplyvnila ich životy. Film režíroval Anton Corbijn, ktorý stojí za réžiou klipov Enjoy the Silence alebo Personal Jesus.

Všetky filmy majú premiéru 21. novembra 2019. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. Začiatkom budúcej súťaže náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.