Filmové novinky v CINEMAX – 21. september 2017

Dočkali sme sa! Pokračovanie Kingsmana má tento týždeň premiéru v kinách. Okrem tejto akčnej pecky sa môžete tešiť aj na tri ďalšie novinky.

Kingsman: Zlatý kruh (Kingsman: Golden Circle)

Pokračovanie Kingsmana nám odhalí, čo sa stalo s niektorými agentmi tajnej organizácie Kingsman. Podľa záverečnej scény predchádzajúceho filmu by niektorí z nich mali byť mŕtvi, no podľa dostupných informácii to niektorí predsa len rozchodili. Zvyšní agenti majú riadny problém – niekto im poriadne zničil centrálu a teraz sa pokúša ovládnuť celý svet. Hrozba menom Poppy Kingsmanov donúti k spolupráci s agentúrou Statesman, z čoho nie sú vôbec nadšení. Ale čo by neurobili pre záchranu sveta?

Lego Ninjago (The LEGO Ninjago Movie)

VIAC:  Čo ak...?

V mestečku Ninjago City žijú neobyčajní tínedžeri. Totiž, cez deň sú úplne obyčajní, ale v noci sa z nich stávajú ninjovia. Keď mestečko začnú ohrozovať temné sily, môžu ninjovia využiť svoje schopnosti k záchrane mesta a jeho obyvateľov. Pod vedením majstra Wu prechádzajú dôležitými lekciami – nielen ako bojovať so zlom, ale aj skotiť Ego. Nebude to jednoduché, pretože za všetkým zlom stojí otec zeleného ninju Loyda!

Druhá strana nádeje (Toivon tuolla puolen)

Táto dráma s prvkami (absurdnej) komédie sa zaoberá stále aktuálnou problematikou migrantov. V hlavných úlohách vidíme Wilkströma, ktorý vlastní reštauráciu, a Khaleda, ktorý nedávno prišiel do krajiny a pracuje v reštaurácii načierno.

Nina

Dvanásťročná Nina to v súčasnosti nemá jednoduché. Mama a otec sa rozvádzajú a hoci povedali, že tu budú pre ňu, nie vždy to tak vyzerá. Nininým jediným bezpečným bodom v chaotickom svete je plávanie. Keď však hrozí, že Nina nenastúpi na plavecké preteky, začína sa jej rozpadať celý svet.

VIAC:  Prvý trailer na veľkofilm Godzilla vs. Kong

Všetky filmy majú premiéru 21. septembra 2017. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. Vo štvrtok večer náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.