Filmové novinky v CINEMAX – 21. september 2017

Dočkali sme sa! Pokračovanie Kingsmana má tento týždeň premiéru v kinách. Okrem tejto akčnej pecky sa môžete tešiť aj na tri ďalšie novinky.

Kingsman: Zlatý kruh (Kingsman: Golden Circle)

Pokračovanie Kingsmana nám odhalí, čo sa stalo s niektorými agentmi tajnej organizácie Kingsman. Podľa záverečnej scény predchádzajúceho filmu by niektorí z nich mali byť mŕtvi, no podľa dostupných informácii to niektorí predsa len rozchodili. Zvyšní agenti majú riadny problém – niekto im poriadne zničil centrálu a teraz sa pokúša ovládnuť celý svet. Hrozba menom Poppy Kingsmanov donúti k spolupráci s agentúrou Statesman, z čoho nie sú vôbec nadšení. Ale čo by neurobili pre záchranu sveta?

Lego Ninjago (The LEGO Ninjago Movie)

V mestečku Ninjago City žijú neobyčajní tínedžeri. Totiž, cez deň sú úplne obyčajní, ale v noci sa z nich stávajú ninjovia. Keď mestečko začnú ohrozovať temné sily, môžu ninjovia využiť svoje schopnosti k záchrane mesta a jeho obyvateľov. Pod vedením majstra Wu prechádzajú dôležitými lekciami – nielen ako bojovať so zlom, ale aj skotiť Ego. Nebude to jednoduché, pretože za všetkým zlom stojí otec zeleného ninju Loyda!

Druhá strana nádeje (Toivon tuolla puolen)

Táto dráma s prvkami (absurdnej) komédie sa zaoberá stále aktuálnou problematikou migrantov. V hlavných úlohách vidíme Wilkströma, ktorý vlastní reštauráciu, a Khaleda, ktorý nedávno prišiel do krajiny a pracuje v reštaurácii načierno.

Nina

Dvanásťročná Nina to v súčasnosti nemá jednoduché. Mama a otec sa rozvádzajú a hoci povedali, že tu budú pre ňu, nie vždy to tak vyzerá. Nininým jediným bezpečným bodom v chaotickom svete je plávanie. Keď však hrozí, že Nina nenastúpi na plavecké preteky, začína sa jej rozpadať celý svet.

Všetky filmy majú premiéru 21. septembra 2017. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. Vo štvrtok večer náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.