Filmové novinky v CINEMAX – 22. august 2019

Nový týždeň prináša do kín peknú filmovú nádielku.

Nevesta na zabitie (Ready or Not)

Americká hororová komédia nám zavedie do života nevesty Grace, ktorá sa ide vydať do bohatej rodiny. Nato aby úplne patrila do rodiny Le Domasovcov, musí absolvovať ešte jedno – zahrať sa s nimi hru. Znie to vtipne a jednoducho, lenže ako počas “schovávačky” zisťuje, rodina a služobníctvo ju hľadajú s puškami a sekerami. Grace vyhrá, ak sa dožije rána.

Kto je ďalší?

Tento týždeň mieri do kín aj slovenský triler, kde sa postupne predstavia tri príbehy. V prvom sa predstaví slovenská reperka Alees, ktorá čelí kyberšikane. V druhom sa objavia dvaja najznámejší rooftopperi súčasnosti a budú riskovať dosiahnuteľné kvôli srdcu Angely a lajkom na sociálnych sietiach. Film uzatvára tretí príbeh s témou sexuálneho zneužívania. V hlavných úlohách sa predstavia Brian Caspe (Hellboy, Mission Impossible, Operácia Anthropoid) a Anita Sonnberger, ktorá hrá dievča dotlačené do bezvýchodiskovej situácie s rozhodnutím prehovoriť.

Nový slovenský film „Kto je ďalší?“ pochádza od režiséra a scenáristu Mira Drobného (Rytmus – sídliskový sen, ovce.sk). Na soundtracku k filmu pracovala aj Celeste Buckingham či Demi Lovato.

Delukse

Exkluzívna predpremiéra nového seriálu TV Joj. V rámci predpremiéry budú odvysielané dve epizódy.

Kirill Petrenko v Berlínskej filharmónii

Už pravidelnou súčasťou CINEMAX ponuky sú aj špeciálne hudobné zážitky. Tento týždeň je prichystaný Inauguračný koncert šéfdirigenta Kirilla Petrenka v Berlínskej filharmónii. Krátky trailer vás ukáže, na čo sa môžete v piatok 23.08.2019 tešiť naživo. Petrenko bude dirigovať legendárnu Beethovenovu Deviatu symfóniu.

Všetky filmy majú premiéru 22. augusta 2019. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. Začiatkom budúcej súťaže náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.