Filmové novinky v CINEMAX – 22. február 2018

Aj ďalší februárový týždeň prichádza do kín lavína filmov. Ktorý z nich si vyberiete?

Nočná hra (Game Night)

Max a Annie pravidelne organizujú herný večer, počas, ktorého hrávajú hry. Tentokrát si však hru prichystal Maxov brat Brooks. Je to detektívna hra a hlavnú úlohu zohráva zločin – vražda. Brooks zabezpečí aj falošných agentov FBI a svoj únos. Ale je to naozaj len hra?

Pračlovek (Early Man)

Je doba kamenná ahlavný hrdina Dug si spokojne žije so svojim psíkom, kým ich nezačne ohrozovať… Doba bronzová! Dugovi a jeho blízkym hrozí strata územia a jediné, čo ich môže zachrániť je podivná hra, kde jedenásť bojovníkov kope do gule a musia čeliť silnému tímu Real Bronzio. Kto vyhrá?

The Post: Aféra v Pentagone (The Post)

Táto dráma vznikla na základe skutočných udalostí. Hlavnou zápletkou je stále aktuálna otázka hľadania pravdy – keď sa pravdu nedozvieme od vlády, prinesú ju noviny. Kay a Ben sú pre odhalenie pravdy ochotní riskovať veľa – aj vlastné kariéry a slobodu.

Film od režiséra Stevena Spielberga má v hlavných úlohách herecké legendy – Tom Hanks a Meryl Streep.

Večne tvoja neverná (Věčně tvá nevěrná)

Josef a Miluška sú už dlhú dobu manželia. Josef má však aj slabosť pre mladé a krásne ženy, občas sa za nejakou obzrie… A občasto nezostanelen pri pozeraní. Preto sa pomaly, ale isto, rúti manželstvo dole kopcom. Do záchrany vzťahu sa zapojí nekonvenčná tetuška Marta – psychologička z manželskej poradne. A jej metóda, ako manželstvo zachrániť, bude naozaj divoká!

Miami

V severskej dráme sa zoznámime s dvomi sestrami – tanečnicami v nočnom klube, ktoré sú na úteku pred gangstrami. Napätie, naháňačky a atraktívne vystúpenia budete sledovať so zatajeným dychom.

Rock n Roll

A na záver dnešného prehľadu tu máme francúzsku komédiu. Guillaume si žije rozprávkový život. Až do chvíle, kým mu kolegyňa na pľaci neoznámi, že „už nie je rock n roll“. Preto sa Guillaume rozhodne radikálne zmeniť svoj život.

Všetky filmy majú premiéru 22. februára 2018. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. V piatok večer náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.