Tento týždeň privítame v kinách tri nadupané novinky. Ktorú by ste chceli vidieť?
Transformers: Posledný rytier (Transformers: The Last Knight)
Optimus Prime zmizol. A to v najnevhodnejšej chvíli. Stále pretrváva boj medzi pozemšťanmi a Transformermi. Na ukončenie tejto vojny je podľa teoretického fyzika Burtona (Anthony Hopkins) nájsť kľúč v ľudskej histórii. Spolu s automechanikom Cadeom, pubertiačkou Izabellou a oxfordskou profesorkou začína Burton pracovať na záchrane civilizácie.
V poradí piaty diel zo série Transformers by mal byť posledným pre režiséra Michaela Baya – aspoň to tvrdil prednedávnom. Rozlúčiť s Transformermi sa chce rozlúčiť „klasicky Bayovsky“ – takže sa môžeme tešiť na veľký ohňostroj.
Divoká babská jazda (Rough Night)
Partia najlepších kamošiek sa vyberie žúrovať – jedna z nich má rozlúčku so slobodou. Tá sa však stane veľmi rýchlo nezabudnuteľnou, keď omylom zabijú striptéra, ktorý im mal robiť spoločnosť. Ako sa s týmto nečakaným problémom vysporiadajú? Odpoveď nájdete v tejto bláznivej komédii.
Špina
Poslednou tohto týždňovou novinkou je dráma Terezy Nvotovej Špina. Hlavná hrdinka Lena je bežná tínedžerka – zažíva dobrodružstvá s kamarátmi, prvú lásku, rebelovanie, nočné potulky… Jedného dňa sa však jej bežný život zmení tým najhorším možným spôsobom – je znásilnená. Lena už nikdy nebude tým, kým bola predtým.
Všetky filmy majú premiéru 22. júna 2017. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. Vo štvrtok večer náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.