Filmové novinky v CINEMAX – 22. jún 2017

Tento týždeň privítame v kinách tri nadupané novinky. Ktorú by ste chceli vidieť?

Transformers: Posledný rytier (Transformers: The Last Knight)

Optimus Prime zmizol. A to v najnevhodnejšej chvíli. Stále pretrváva boj medzi pozemšťanmi a Transformermi. Na ukončenie tejto vojny je podľa teoretického fyzika Burtona (Anthony Hopkins) nájsť kľúč v ľudskej histórii. Spolu s automechanikom Cadeom, pubertiačkou Izabellou a oxfordskou profesorkou začína Burton pracovať na záchrane civilizácie.

V poradí piaty diel zo série Transformers by mal byť posledným pre režiséra Michaela Baya – aspoň to tvrdil prednedávnom. Rozlúčiť s Transformermi sa chce rozlúčiť „klasicky Bayovsky“ – takže sa môžeme tešiť na veľký ohňostroj.

Divoká babská jazda (Rough Night)

Partia najlepších kamošiek sa vyberie žúrovať – jedna z nich má rozlúčku so slobodou. Tá sa však stane veľmi rýchlo nezabudnuteľnou, keď omylom zabijú striptéra, ktorý im mal robiť spoločnosť. Ako sa s týmto nečakaným problémom vysporiadajú? Odpoveď nájdete v tejto bláznivej komédii.

Špina

Poslednou tohto týždňovou novinkou je dráma Terezy Nvotovej Špina. Hlavná hrdinka Lena je bežná tínedžerka – zažíva dobrodružstvá s kamarátmi, prvú lásku, rebelovanie, nočné potulky… Jedného dňa sa však jej bežný život zmení tým najhorším možným spôsobom – je znásilnená. Lena už nikdy nebude tým, kým bola predtým.

Všetky filmy majú premiéru 22. júna 2017. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. Vo štvrtok večer náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.