Filmové novinky v CINEMAX – 22. marec 2018

Aj tento týždeň sa do kín valí pekná nádielka filmov. Ktorý by ste chceli vidieť?

Králik Peter

Králik Peter žije pokojne a bezstarostne na farme. PO zmene majiteľa farmy však jeho život už taký pokojný nie je – nový majiteľ sa rozhodol, že sa o svoju farmu nebude deliť s nikým, ani so zvieratkami. A tak začína veľký boj o farmu!

Oni 2: Nočná korisť (Strangers: Prey at Night)

Mala to byť obyčajná dovolenka. Na dohodnutú chatu však prichádza len jedna rodina. Kde sú ostatní? Všade naokolo je hrobové ticho. Až kým nezazvoní zvonček. Pred dverami stoja traja šialenci…

Pacific Rim: Povstanie (Pacific Rim:Uprising)

Pokračovanie veľkofilmu Pacific Rim – útok na Zem prichádza do kín tento týždeň. V „jednotke“ hlavní hrdinovia zachránili svet. V pokračovaní filmu sa opäť stretnem s obrími robotmi Jaegrami. Hlavní hrdinovia Jake a Amara sa dobrovoľne nasilu stanú súčasťou výcviku nových pilotov Jaegerov. To ani netušia, ako rýchlo svoje novonadobudnuté skúsenosti v reálnom boji.

Rodin

V roku 1880 získal revolučný sochár Auguste Rodin svoju prvú štátnu zákazku. Rodin žije so svojou dlhoročnou partnerkou Rose. No medzi jeho študentkami sa nájde jedna – Camille – ktorá umelca očarí natoľko, že je je ochotný podviesť svoju priateľku Rosu. Z Camille sa stáva milenka, istý čas udržuje vzťah s umelcom. No po ich rozchode sa zo situácie nikdy nespamätá.

Sloboda + Fifi Fatale (Freiheit + Fifi Fatale)

Štyridsiatnička Nora opustila svojho manžela a dve deti. Bez jediného slova. Čo ju k tomu viedlo? To asi sama nevie celkom dobre, vie iba to, že to musí urobiť, aby opäť zažila slobodu. Najskôr sa zastavuje vo Viedni, kde sa však tiež dlho nezdrží a prichádza na Slovensko. Tu spoznáva striptérku Etelu a jej manžela Tamása.

Fifi Fatale je krátky predfilm, ktorý zobrazuje všetkými obľúbenú tanečnicu, ktorá je vo svojej práci stredom všetkého. Prečo ju však všetci zbožňujú?

Darebák a pretekárka (Le Fidéle)

Keď sa stretnú Gino a Bénédicte, je to láska na prvý pohľad. Bénédicte pochádza z vyššej spoločenskej vrstvy, čo však pre dvojicu nie je problém. Čo problémom je, je Ginovo nebezpečné tajomstvo…

Mária Magdaléna (Mary Magdalene)

Mária Magdaléna je známa biblická postava, ktorej príbeh ste už možno stokrát počuli. Tento film sa ju však snaží zachytiť z inej perspektívy – že sa narodila do nesprávnej doby.

Všetky filmy majú premiéru 22. marca 2018. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. V sobotu náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.