Filmové novinky v CINEMAX – 22. november 2018

Nový týždeň prináša do kín veľkú filmovú nádielku.

Až příjde válka

V tomto dokumente sa pozrieme bližšie na život Petra, ktorý na prvý pohľad vedie celkom obyčajný tínedžerský život – býva u rodičov, má priateľku a chystá sa študovať na vysokej škole. Pod povrchom je Petr ale celkom iný človek. Patrí k skupine „Slovenských brancov“, ktorí tvoria domobranu. Vo voľnom čase trénujú v horách aby, „keď príde vojna“ boli pripravení.

Creed II

Adonis Creed (Michael B. Jordan) sa pripravuje na dôležitý súboj v boxerskom ringu. Po jeho boku stojí legendárny Rocky (Sylvester Stallone), ktorý mu pomôže nielen pripraviť sa na súboj, ale aj pripomenúť čo robí šampióna šampiónom…

Dilili v Paríži (Dilili á Paris)

Dilili a jej kamarát Orel pátrajú po unesených dievčatách v Paríži. Počas ich pátrania stretávajú mnoho významných francúzskych osobností a navštívia aj Moulin Rougue.

Mimi a Líza: záhada vianočného svetla

Krátke pásmo animovaných filmov o dvoch kamarátkach Mimi a Líze. Jedna má oči vždy zavreté a druhá vždy otvorené – spoločne však vidia všetko.

Mladí zabijaci (Assassination Nation)

Život stredoškoláčky Lily je predovšetkým „online“ – veľa času trávi lajkovaním, postovaním a zdieľaním. Do života celého mestečka sa dostane neznámy hacker a začne zverejňovať to, čo malo ostať skryté. V meste začína nastávať panika a Lily sa bojí o svoj život – pretože všetko naznačuje, že neznámy hacker je ona

Pat a Mat: Zimné dobrodružstvá

Je tu zima a dvojica domácich kutilov sa (ako vždy) ponáhľa opraviť a vylepšiť všetko, čo ešte nestihli. Možno, že aj vy sa necháte inšpirovať ich vynálezmi, ktoré im zlepšia prežitie zimného obdobia.

Úsmevy smutných mužov (Úsměvy smutných mužů)

V českej dráme sa pozrieme na príbehy „smutných mužov“ ktorí sa dostali až na samé dno. Ich životné príbehy sú rôzne, no jedno majú spoločné – pili „prvú ligu“. Na liečení zisťujú, aké jednoduché je spadnúť do závislosti a aké náročné sa z nej dostať.

Všetky filmy majú premiéru 22. novembra 2018. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. Začiatkom budúcej súťaže náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.