Filmové novinky v CINEMAX – 22.týždeň

Prinášame Vám pravidelný prehľad filmových noviniek.

Skaza krásou (Zkáza krásou)

Životopisný príbeh herečky Baarovej. Lida Baarova, herečka, pre ktorú bola krása darom i prekliatím. Na výslnie sa dostala rýchlo, vo svojej dobe bola hviezdou a dokázala si podmaniť mnohých mužov. Prišiel však pád z týchto výšin – náhly a bolestivý. Život sa jej obrátil naruby vo chvíli, keď sa ľudia dozvedeli o jej vzťahu s Josephom Goebbelsom. Goebbels bol jedným z vysoko postavených a obávaných Hitlerových ľudí. Vďaka tomuto vzťahu dostala Baarova nálepku kolaborantky a národného nepriateľa.  Príbeh o láske, tesne spätý s históriu prináša otvorenú spoveď pani Baarovej.

Hra peňazí (Money Monsters)

Film od režisérky Jodie Foster prináša príbeh zasadený do prostredia Wall Street. Lee (George Clooney) a Patty (Julia Roberts), ktorí stvárňujú štáb programu o financiách, sa ocitajú v nepríjemnej situácii. Vysielanie im preruší nahnevaný finančník (Jack O’Connell), ktorý práve prišiel o majetok. Priamo pred očami divákov sa Lee a Patty snažia bojovať nielen s útočníkom, ale aj s časom, ktorí potrebujú na rozpletenie konšpirácii obchodných trhov.

Ostrí chlapci (The Nice Guys)

Shane Black (režisér filmu Iron Man 3)prináša do kín ďalší nezabudnuteľný film. Popletený detektív Holland March (Ryan Gossling) nie je veľmi obľúbený, nikto si ho nenajíma. Jackson Healy (Russell Crowe) problém s prácou nemá, ľudia si ho najmú vždy, keď  potrebujú niečo vyriešiť raz a navždy. Táto nezvyčajná dvojica sa spolu stretne pri prípade nezvestného dievčaťa a mŕtvej pornohviezdy. Ich svojrázne taktiky vyšetrovania ich privedú k prekvapivému rozuzleniu prípadu.

Ninja korytnačky 2 (Teenage Mutant Ninja Turtles 2)

Ninja korytnačky sú späť! Michelangelo, Raphael, Donatelo a Leonardo sa vracajú na filmové plátna pod taktovkou Michaela Baya – majstra vybuchujúcich scén a veľkého fanúšika Ninja korytnačiek v jednej osobe.  S filmom sú spojené aj iné zvučné mená – napr. Megan Fox (Transformers), Stephen Amell (seriál Arrow), Johny Knoxville

Ninja korytnačky majú opäť prácu. Opäť ide o záchranu Zeme. Tentokrát je ich nepriateľom č. 1 Trhač, ktorý práve ušiel z väzenia a s korytnačkami má nevyriešené účty (oni sa podieľali na jeho zatknutí). Navyše, do zástupu nepriateľov sa pridá aj Krang, vodca mimozemskej civilizácie.  Pre zastavenie nepriateľov sa korytnačky spoja s vedcom Baxterom Stockmanom. Stockman vytvoril mutagén, ktorý mení ľudí na zvieratá. Na strane korytnačiek v boji proti zlu stoja reportérka O’Neillová a rebel Casey Jones, ktorý rád strieľa hokejkou a pukom – do ľudí.

Všetky filmy majú premiéru 2. júna 2016. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. V štvrtok večer náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.