Filmové novinky v CINEMAX – 23. august 2018

Tento týždeň sa môžete tešiť na 4 filmové novinky.

Bistro Ramen (Ramen Teh)

V rodine šéfkuchára Masato je dlhoročná príprava špecifického pokrmu ramen (vývarová polievka). Keď sa Masato musí vydať na cestu do Singapuru, ani netuší, čomu bude čeliť. V Singapure zistí, že jedlo, ktoré pozná celý život, má zázračné schopnosti – zbližuje ľudí. Japonsko-singapurská psychologická dráma odhaľuje nielen sladkú starú múdrosť (jedlo zbližuje), no zobrazuje aj horkú pachuť , ktorú pociťujú od vojny Singapurčania voči Japoncom.

Skorosestry (Sisterhood)

V tejto francúzskej komédii spoznáme tri „skorosestry“… Tri mladé ženy po smrti spoločného biologického otca zisťujú, že sú rodina a zdedili byt v Paríži. Každá zo sestier je iná a preto spolunažívanie v zdedenom byte bude veľká výzva.

Slender Man

V meste Massachussett koluje legenda o Slendermanovi a preto sa 4 stredoškoláčky rozhodnú túto legendu vyvrátiť. Lenže možno táto legenda nechce byť vyvrátená… Keď však jedno z dievčat zmizne, zdá sa, že tajomný Slender Man predsa len existuje.

Režisérom filmu je Sylvain White (Tanec ulice, Parchanti).

Špión, ktorý ma dostal (The Spy Who Dumped Me)

Ako sa dve obyčajné kamarátky Morgan a Audrey môžu zapliesť do medzinárodných problémov? Celkom jednoducho. Po tom, čo ich navštívi bývalý priateľ Audrey, ktorý sa akosi zabudol zmieniť, že je špión a prenasleduje ho banda zabijakov.

Všetky filmy majú premiéru 23. augusta 2018. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. Začiatkom budúcej súťaže náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.