Filmové novinky v CINEMAX – 23. máj 2019

Tento týždeň do kín prichádzajú dve novinky. No okrem nich sa môžete tešiť aj na špeciálne premietania v rámci Minifestivalu Európskeho filmu 5×4.

Aladin (Aladdin)

Klasická animovaná rozprávka dostáva hranú podobu. Zlodejíček Aladin sa potuluje po uliciach Bagdadu. Jeho život sa zmení vo chvíli, keď navštívi Jaskyňu zázrakov a nájde v nej starú lampu, v ktorej býva kúzelný džin, čo plní priania.

Všetci to vedia (Todos lo saben)

Laura sa vrátila do rodného Španielska na sestrinu svadbu. Chvíle radosti sa v okamihu stanú minulosťou. Jeden zo svadobných hostí zmizne. Jeho zmiznutie odhalí to, čo sa skrýva pod povrchom – staré krivdy, napätie a tajomstvá.

Filmy premietané v rámci Minifestivalu Európskeho filmu 5×4

Studená vojna (Zimna wojna) – Na pozadí Studenej vojny sa odohráva ľúbostný príbeh. Speváčka Zula a skladateľ Wiktor cítia k sebe hlbokú náklonnosť. Hoci aj kvôli vojnovým udalostiam nemôžu byť spolu, ich cesty sa neustále pretínajú.

Thelma – Po nástupe na vysokú školu si Thelma užíva nezávislosť a slobodu. Prísni rodičia sú ďaleko a Thelma sa vrhá naplno do študentského života. Keď sa zamiluje do spolužiačky Anjy, začnú sa v jej okolí diať nevysvetliteľné veci. Thelma pomaly zisťuje, že možno je za ne zodpovedná ona…

Odnikiaľ (Aus dem Nichts) – Katrin žije so svojou rodinou pokojným životom. Jedna tragická udalosť úplne zmení jej život. Katrin túži po pomste a spravodlivosti a vie, že tie môže zabezpečiť iba ona.

Všetky filmy majú premiéru 23. mája 2019. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. Začiatkom budúcej súťaže náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.