Filmové novinky v CINEMAX – 23. november 2017

Tento týždeň prichádzajú do kín štyri filmové novnky.

Matky rebelky: Šťastné a veselé (A Bad Moms Christmas)

Hovorí sa, že Vianoce sú najkrajšie obdobie roka. Ale určite nie pre mamy! Tri matky rebelky (Mila Kunis, Kristen Bell, Kathryn Hahn) už majú dosť večného upratovania, varenia, vyzdobovania a zháňania perfektných darčekov pre celú rodinu (a občas aj pre seba, aby oteckovia nemali starosti). Preto sa vzbúria a rozhodnú, že tento rok si Vianoce konečne chcú poriadne užiť aj ony. Akurát netušia, že čoskoro sa ohlásia hostia, ktorí s ich predstavou dokonalých sviatkov asi nebudú úplne súhlasiť – ich vlastné matky…

Medzi nami

Tento film možno netreba predstavovať špeciálne – už pred premiérou sa o ňom veľa rozprávalo v médiách. Film „Medzi nami“ je známy z médii ako „ten kontroverzný dokument o pôrodníctve“. Film otvára doteraz zavreté dvere na pôrodníckych oddeleniach. Je vo filme zachytená odborná lekárska prax alebo niečo úplne iné?

Kým nás svadba nerozdelí (Le sens dela féte)

Čo také sa môže pokaziť na svadbe? Existuje mnoho vecí, no ak ide o francúzsku komédiu, tak zrejme úplne všetko. Jedna francúzska agentúra má 24 hodín na to, aby dali dokopy svadbu, ktorá sa pomaly rúti do záhuby.

Svet podľa Daliborka (Svět podle Daliborka)

Film s autentickými postavami, ktoré môžeme vidieť v prirodzenom prostredí. Ústrednou postavou je Dalibor K., ktorý v Česku nie je až takou neznámou postavou. Je to maliar, režisér amatérskych hororov a verejne prezentuje svoju nenávisť k mnohým sociálnym skupinám, práci a zubárovi. Natáčanie filmu sa začalo po tom, čo sa Daliborova matka zoznámila s podobným človekom, ako je jej syn.

Všetky filmy majú premiéru 23. novembra 2017. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. Vo štvrtok večer náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

Filmové novinky v CINEMAX – 13. september 2018

Ďalší septembrový týždeň sa môžeme tešiť na 5 nových filmov a 2 staršie klasiky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.