Filmové novinky v CINEMAX – 24. august 2017

Letné prázdniny pomaly končia a preto je najvyšší čas ísť do kina. Tento týždeň si môžete vybrať z týchto piatich noviniek.

Temná veža (The Dark Tower)

Posledný žijúci pištoľník hľadá bájnu temnú vežu, ktorá spája všetky svety a drží tak pohromade celý vesmír. Táto veža je pre chod vesmíru dôležitá a preto sa nemožno čudovať, že po nej pátra aj najväčší zloduch, známy ako Muž v čiernom. Začía boj dobra so zlom a v hre doslova všetko – celý vesmír.

Tento fantasy film bol natočený podľa rovnomennej knižnej predlohy Stephena Kinga.

Barry Seal: Nebeský gauner (American Made)

Barry Seal (Tom Cruise) je obyčajný pilot dopravného lietadla. V tejto práci sa necíti spokojný, nudí sa a preto, keď dostane nečakanú ponuku, hneď ju vezme. Ide o pilotovanie lietadla pre tajné zložky. Lenže aj tam sa po čase začne nudiť a preto prijme aj ponuku od protistrany a začne pašovať drogy. Akoby mu nestačilo, nájde si ešte pár ďalších „vedľajších prácičiek“, ktoré by určite nepotešili jeho nadriadených, keby na to prišli. A oni na to prišli…

Film je natočený podľa skutočnej udalosti.

Na mliečnej ceste (Na mlečnom putu)

Emir Kusturica sa vracia. A to veľkolepo. Vo svojom najnovšom filme dokonca hrá jednu z hlavných postáv. Je to príbeh lásky z obdobia, ktoré jej nepraje. Kosťa rozváža mlieko počas vojny. Pri jednej zo svojich zastávok sa zoznámi so ženou a na prvý pohľad sa do nej zamiluje.

Veľká oriešková lúpež 2 (The Nut Job 2: Nutty by Nature)

Zvieratká sa dozvedia, že starosta mesta Oakton má v pláne vybudovať obrovský zábavný park na mieste, kde žijú. Veveričiak Surly a jeho priatelia sú rozhodnutí bojovať za svoj domov. Veľké bagre a robotníci by im mali zničiť domčeky. Toto zvieratká rozhodne nenechajú tak!

Po strništi bos

Česká oddychovka od bratov Svěrákovcov nás zavedie na vidiek. Hlavný hrdina je osemročný chlapec Eda, ktorý je vytúženým dieťaťom svojich rodičov. Po tom, ako sa jeho otec odmietne pridať k okupantom Protektorátu Čechy a Morava, je nútená rodina opustiť mesto a ísť bývať na vidiek. Malý chlapec sa snaží zžiť so svojim novým domovom a nájsť si kamarátov. No silu potrebuje aj pri pátraní po rodinnom tajomstve…

Všetky filmy majú premiéru 24. augusta 2017. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. Vo štvrtok večer náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.