Filmové novinky v CINEMAX – 24. máj 2018

Tento týždeň do kín prichádzajú tri filmové novinky. Ktorý z filmov by ste chceli vidieť?

Solo: A Star Wars story (A Star Wars Story)

Ako prvý musíme v dnešnom prehľade spomenúť nový film z obľúbenej ságy Star Wars. Tento film zachytáva temné zákutia galaxie a život krminálnika Hana Sola. Počas filmu stretne/spozná viacero svojich budúcich (ne)priateľov, napr. sa môžete tešiť na Chewbaccu.

Dámsky klub (Book Club)

Štyri kalifornské dámy v rokochsú kamarátky už od nepamäti. Spája ich mnoho, okrem iného aj vášeň pre čítanie kníh. Majú vlastný čitateľský klub, kde sa každý mesiac stretávajú a debatujú o literatúre. Nie sú vyberavé, ale nečítajú hocičo. Kniha „50 odtieňov sivej“ je pre nich podradný kus, avšak aj výzva. Kniha dámam zamotá hlavy a možno im znova nakopne sexuálny život. Samozrejme, s riadnou dávky humorných situácii.

Lekcia (L’atelier)

Francúzska dráma nás zavedie na literárny workshop. Pod dohľadom spisovateľky Olivie Dejazet. Siedmi účastníci sú vyzvaní, aby napísali fiktívny príbeh, ktorý sa spája s minulosťou ich mesta. Lekciu po lekcii vzbudzuje čoraz viac pozornosti mladík Antoine. Nielen kvôli svojmu provokatívnemu a arogantnému správaniu, ale aj kvôli mrazivo napínavému, možno až dokonalému príbehu o masovej vražde z pohľadu páchateľa.

Všetky filmy majú premiéru 24. mája 2018. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. V sobotu náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.