Filmové novinky v CINEMAX – 24. október 2019

Tento týždeň bude v kinách 5 nových filmov.

Snežný chlapec (Abominable)

Od tvorcov “Ako vycvičiť draka” prichádza ďalšie animované dobrodružstvo. Tínedžeka Yi nemá ľahký život. Útek pred realitou jej poskytuje jej bunker na streche. Jedného dňa však zistí, že sa v jej bunkri na streche ukrýva kúzelný Yeti, ktorý utiekol z laboratória. Yi spolu s kamarátmi pomáhajú Yetimu menom Everest docestovať domov – na Everest.

Zombieland: Rana istoty (Zombieland: Double tap)

Pokračovanie hororovej akčnej komédie prichádza po 10 rokoch s rovnakým hereckým obsadením. Štvorica zabijakov zombie je opäť na ceste po post-apokalyptickej Amerike. Zažívajú zábavu, bojujú so zombíkmi a čo je najpodstatnejšie – snažia sa prežiť.

Posledná aristokratka (Poslední aristokratka)

Po reštitúcii získal späť Newyorčan Frank (vďaka svojim šľachtickým predkom) zámok v Česku. Frank sa aj s rodinou vydá na výlet – pozrieť na rodnú hrudu jeho predkov. Ich idylické predstavy o dedičstve, ako aj krajine, kam sa idú pozrieť sa veľmi rýchlo dostanú do tvrdého stretu s realitou.  “Iný kraj, iný mrav” zažijú na vlastnej koži a dostanú sa tak do nejednej vtipnej situácie.

Úplná láska (La quietud)

Cesty dvoch sestier sa opätovne pretnú potom, čo ich život zasiahne tragická udalosť. Napriek faktu, že sú veľmi rozdielne, hľadajú si k sebe cestu. Komplikáciou v tomto procese sú však rodinné tajomstvá, ktoré sa javia ako nekonečné.

Rozprestri krídla (Donne-moi des ailes)

Thomas má tráviť prázdniny s otcom. Je to pre neho nočná mora – bude ďaleko od svojich obľúbených videohier. Jeho otec Christian je tak trochu čudák, chodieva niečo robiť do stodoly. Ako Thomas zisťuje, jeho otec tam má vajcia, z ktorých sa majú vyliahnuť husi.  Otec a syn sa vďaka spoločnej láske ku zvieratám a bláznivému plánu na záchranu zanikajúceho vtáčieho druhu zblížia. Bude to leto, na ktoré ani jeden z nich nezabudne.

Všetky filmy majú premiéru 24. októbra 2019. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. Začiatkom budúcej súťaže náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.