Filmové novinky v CINEMAX – 24. týždeň

Prinášame Vám pravidelný prehľad filmových noviniek pre tento týždeň.

Podfukári: 2. dejstvo (Now You See Me 2)

Štyria podfukári – Jesse Eisenberg (BvS), Woody Harrelson (Hry o život), Dave Franco (Susedia na odstrel), Lizzy Caplan (Cloverfield) –  sa vracajú na pódium aby opäť predviedli jeden zo svojich trikov a posunuli hranice možného. Pred rokom sa im podarilo napáliť agentov FBI v štýle Robina Hooda a získali obdiv verejnosti. Teraz je čas na ďalší kúsok. Príprava tohto triku bude náročná – musia totiž odhaliť nebezpečného mága. Vo filme sa okrem spomínanej štvorice môžete tešiť aj na hviezdy ako Mark Ruffalo (Avengers:Pomstitelia), Daniel Radcliffe (Harry Potter) alebo Morgan Freeman (Temný rytier, Million Dollar Baby) či Michael Cane (Temný rytier).

Hľadá sa Dory (Finding Dory)

Večne zábudlivá modrá rybka Dory si pravdepodobne prvý raz na niečo spomenula! Po nájdení Nema si Dory z ničoho nič spomenula, že niekedy aj ona mala rodičov a tí sa jej niekde stratili. Dory za pomoci kamarátov Marlina a Nema sa vyberá na dobrodružnú výpravu cez celý oceán až do Kalifornie. Tam získa ďalších nových kamarátov, ale aj poznaniu, že najdôležitejšími hodnotami sú rodina a priateľstvo.

Centrálna inteligencia (Central Intelligence)

V akčnej komédii Centrálna inteligencia Vás pobaví dvojica hercov – Dwayne JohnosonKevin Hart. Bob a Calvin sa poznajú už od dlho – boli spolužiaci na strednej škole. Kým Bob bol malý, tučný chlapec, do ktorého si každý dovolil, Calvin bol na vrchole v mocenskej hierarchii. Obaja sa po škole veľmi zmenili. Calvin môže momentálne už iba snívať o svojej stredoškolskej sláve, v súčasnosti pracuje ako obyčajný účtovník. Pri pohľade na jeho nevysokú výplatu si uvedomuje, že u život uteká pomedzi prsty. Z Boba sa stal štíhly a svalnatý elitný agent CIA a rieši tie najzamotanejšie prípady. Bob a Calvin sa po rokoch stretávajú v bare, kde spolu spomínajú na staré časy. Bob dovolí Calvinovi prespať u neho. Ráno ich oboch prepadnú Bobovi kolegovia z CIA – Bob je podozrivý z plánovania teroristického útoku. Neostáva mu nič iné ako utiecť a zobrať so sebou aj Calvina. S jeho pomocou začína pracovať na očistení svojho mena.

Marguerite a Julien (Marguerite et Julien)

Romantická dráma o túžbe, nádeji, láske a smrti je natočená podľa knižnej predlohy. Julien a Marguerite de Ravalet, syn a dcéra váženého lorda z Touraville sa nežne milujú už od detstva. Ako dospievajú, ich túžby sa stávajú čoraz nenásytnejšími. Pobúrená spoločnosť o tom nechce ani počuť a mladí zaľúbenci sú donútení k úteku.

Všetky filmy majú premiéru 16. júna 2016. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. V štvrtok večer náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.