Filmové novinky v CINEMAX – 25. apríl 2019

Posledný aprílový týždeň prinesie do kín dlho očakávané rozuzlenie “nekonečnej vojny” medzi Avengers a Thanosom.

Avengers:Endgame

Po tom, ako diabolský Thanos prebral vládu nad celým vesmírom a vyhladil polovicu populácie, neostáva zvyšným Avengerom nič iné, ako pozbierať všetky sily a s nádejou začať tú najväčšiu a najdôležitejšiu bitku.

High life

Monte (Robert Pattinson) a jeho dcérka Willow žijú na kozmickej lodi hlboko vo vesmíre. Monte nikdy neplánoval byť otcom, stal sa ním proti svojej vôli. On a matka dieťaťa boli posádkou vesmírnej lode plnej väzňov, ktorí boli ako pokusné králiky poslané hľadať zdroje vo vesmíre.

Mia a biely lev (Mia e tle lion blanc)

Jedenásťročná Mia sa po presťahovaní na farmu v Afrike skamaráti s nezvyčajným zvieratkom – bielym levom Charliem. Levíča vyrastie na statného leva, no toto nevšedné kamarátstvo naďalej pretrváva. Miinej farme sa nedarí dobre a Miin otec vidí v bielom levovi finančný potenciál – chce ho predať ako trofej pre turistov. Mia v tejto situácii vidí iba jediné možné riešenie – útek.

Nikdy neodvracaj zrak (Werk ohne Autor)

Kurt sa s moderným umením zoznámil ešte ako dieťa. Po vojne sa k umeniu vracia, splní si sen a vyštuduje výtvarnú akadémiu. Tu sa zoznamuje aj s krásnou Ellie, ktorú považuje za lásku svojho života. Jej otec je proti tomuto vzťahu, chce Kurta a Ellie od seba oddeliť. To však netuší,  že ich životy už spojila vojna

Oni a Silvio (Loro)

V provokatívnej životopisnej dráme sa pozrieme bližšie na život Silvia Berlusconiho – extravagantného predsedu talianskej vlády. Film nahliada do jeho súkromia a taktiež na to, aké typy ľudí sa vyskytujú v jeho živote.

Všetky filmy majú premiéru 25. apríla 2019. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. Začiatkom budúcej súťaže náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.