Filmové novinky v CINEMAX – 25. január 2018

Tento týždeň do kín zavíta bohatá nádielka filmov. Na výber máte až zo šiestich noviniek.

Jo Nesbo: Časovaňa doktora Proktora (Doktor Proktors tidsbadekar)

Doktor Proktor si myslel, že sa jednoducho vráti v čase a zabráni svadbe jeho milovanej Júlie so slizákom menom Cliché. No cestovanie časom nevyšlo podľa jeho plánu a ostal zaseknutý v čase. Preto musia jeho dve mladé pomocníčky podniknúť záchrannú misiu, aby mu pomohli. Časovaňou cestujú aj ony späť v čase a zažívajú rôzne dobrodružstvá. Spoločne všetci traja sa vyberajú na záchranu sveta a hlavne – lásky.

Labyrint: Smrteľná liečba (Maze Runner: The Death Cure)

Jeden z dlho očakávaných filmov prichádza tento týždeň do kín. Záverečný diel trilógie Labyrint rozhodne o osude celého sveta. Na čele Placerov stojí Thomas, pred ktorým stojí ťažká úloha. Je potrebné preniknúť do Posledného mesta, labyrintu riadeného diabolskou orgánizáciou Z.L.S.N. A popritom prežiť medzi nakazenými.

Na konci sveta (God’s own country)

V Anglicku „na konci sveta“ žije Johny Saxby. Medzi jeho pravidelné činnosti patrí chov oviec, pitie a nezáväzný sex. Jeho rutinu naruší príchod rumunského migranta, ktorý prišiel na farmu vypomôcť.

S láskou Vincent (Loving Vincent)

Vincent Van Gogh je veľmi oceňovaný umelec. V tomto jedinečnom dokumente sa obzrieme za jeho zaujímavým životom a ešte záhadnejšou smrťou. Scenár vznikol podľa listov, ktoré umelec adresoval svojmu bratovi. Kombinácia hraného filmu a animovaných olejomalieb vytvára z filmu naozajstný kultúrny zážitok.

Všetky prachy sveta (All the Money in the World)

Nová dráma od slávneho režiséra Ridleyho Scotta (Votrelec, Blade Runner, Marťan) nás zavedie do roku 1973. Johhn Paul Getty III., vnuk jedného z najbohatších mužov sveta má 16. narodeniny. No rozhodne nie sú pre neho „šťastné a veselé“. Paul je unesený. O dva dni neskôr kontaktujú únoscovia matku s požiadavkou 17 miliónov. Ona toľko peňazí nikdy nemala, preto musí požiadať chlapcovho starého otca. Zvíťazí u starého otca láska k vnukovi alebo láska k peniazom?

Darkland

Kardiochirurg Zaid prežíva veľmi šťastné obdobie svojho života a keď mu žena oznámi, že čaká dieťa, jeho život je ešte šťastnejší. Rozhodnú sa preto zorganizovať oslavu, ktorú však prekazí jeho brat Yasin. Yasin je známy tým, že jeho činy sú minimálne na hranici zákona a ani teraz tomu nie je inak. Yasin žiada brata o pomoc, on to odmieta. Zanedlho je Yasin brutálne potrestaný hlavou gangu. Polícia má nedostatok dôkazov a preto Zaidovi ostáva jediné – zobrať spravodlivosť do svojich rúk.

Všetky filmy majú premiéru 25. januára 2018. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. V piatok večer náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.