Filmové novinky v CINEMAX – 25. júl 2019

Tento týždeň sa môžeme tešiť na 4 filmové premiéry.

Detská hra (Child´s Play)

Andy sa práve presťahoval. Jeho mama mu chce spríjemniť život a preto Andy dostane k narodeninám ntechnologicky namakanú bábiku Chuckie. Ovláda sa cez smartfón, Chuckie vie ovládať všetky inteligentné zariadenia. Reklama vraví, že je to najlepší kamarát… No Andy taký pocit nemá. Vie že Chuckie je desivý, chladnokrvný a pekelne zlý. Mama Andymu spočiatku neverí, veď kto by tomu veril? No aj ona predsa len príde na to, že táto bábika nie je len taká obyčajná hračka. Chcú preto upovedomiť ďalších ľudí, lenže scenár sa opakuje – neveria im. A ak im aj uveria, veľmi rýchlo zomrú. Dobrú noc, Andy.

Film pochádza od tvorcov hororu “To”.

Ibiza

V hlavnej úlohe tejto francúzskej komédie sa predstaví známy francúzsky komik Christian Clavier (Čo sme komu urobili? Návštevníci). Vo filme hrá rozvedeného Philippa, ktorý je čerstvo zaľúbený. Jeho nová priateľka Carol má deti, ktoré si chce získať na svoju stranu a urobí čokoľvek, aby to tak bolo. Deti z neho nie sú celkom nadšené ako ich mama. Phillipe na prelomenie ľadov navrhne, že pokiaľ Carolin syn spraví maturitu, môže vybrať letnú dovolenku práve on. Predpokladá, že chlapec si  vyberie pokojný vidiek… No kam chce ísť čerstvý maturant? Predsa na tú najväčšiu párty – na Ibizu!

A dýchajte pokojne (And Breathe Normally)

Okolnosti prinútia spolupracovať ženu s Afriky a slobodnú matku z Islandu. Obe čelia skúškam, ktoré im život prináša. No ako sa ukazuje, ak pomôžu jedna druhej, môže sa im oveľa ľahšie žiť…

Free Solo

Inšpiratívny dokument o horolezcovi Alexovi Honnoldovi. Tento muž sa rozhodol zdolať 975m vysokú skalnú stenu El Capitan bez istenia. Nerozhodol sa tak zo dňa na deň, sú za tým roky príprav. Je to hra, v ktorej jediná chyba môže mať fatálne následky. Alex je možno pripravený, ale čo na to jeho okolie?

Všetky filmy majú premiéru 25. júla 2019. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. Začiatkom budúcej súťaže náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.