Filmové novinky v CINEMAX – 25.október 2018

Tento týždeň sa môžeme tešiť na 4 nové filmy v kinách.

Johny English znova zasahuje (Johny English strikes again)

Johny English je agent na dôchodku. Dôchodok si spestruje učením a už ani vo sne nedúfa, že by sa niekedy vrátil k svojej agentskej službe. Avšak, keď nebezpečný hacker odhalí identity všetkých aktívnych špiónov, je potrebné vytiahnuť zo špiónskych záloh. Nikto so zdravým rozumom by chodiacu katastrofu menom Johny English nepovolal naspäť. No javí sa, že je jedinou šancou pre tento svet.
Dogman

Marcello žije na drsnej periférii veľkého mesta. Jeho život nie je ľahký. Marcello delí svoj čas medzi starostlivosť o dcéru a psí salón. Bohužiaľ, do života Marcella zasahuje Simoncino, bývalý boxer a veľký surovec. Marcello je ním ponižovaný, no len dočasne – naplánuje veľkú pomstu.

Keď draka bolí hlava (Když draka bolí hlava)

Barborka s Tomikom trávia prázdniny u babičky a deda v kováčskej dielni pod Dračou skalou. Na prázdninách sa zoznámia s dvojhlavým dráčikom- pomocníkom, ktorého jedna hlava hovorí slovensky a druhá česky. Dráčik im v jaskyni ukáže starú mapu a porozpráva zaujímavý príbeh. Je tento príbeh lenm rozprávkou?

Veža. Jasný Deň (Wieza. Jasny dzien)

Mula žije so svojou rodinou na vidieku. Jej dcéra Nina sa chystá na prvé sväté prijímanie a preto k nim prichádza rodina – brat s rodinou a taktiež sestra Kaja, ktorá je zároveň Nininou biologickou matkou. Mula sa obáva, že jej Kaja prišla vziať Ninu a preto sa rozhodne svojej sestry zbaviť.

Všetky filmy majú premiéru 25. októbra 2018. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. Začiatkom budúcej súťaže náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.