Filmové novinky v CINEMAX – 26. december 2019

Kiná CINEMAX nezaháľajú ani počas sviatkov. Do kín sa dostávajú tri nové filmy.

Amundsen

V tejto dobrodružnej dráme sa dozvieme, ako cestovateľ, dobrodruh a bádateľ Roald Amundsen zapĺňal prázdne miesta na mape. Jeho odvážne výpravy aj po toľkých rokoch vzbudzujú rešpekt. Režisér filmu Espen Sandberg sa nebál zobraziť aj Amundsenové temné stránky. Film bol natáčaný aj v Prahe.

Maskovaní špióni (Spies in Disguise)

Superšpión Lance Sterling a geniálny vynálezca Walter Becket sú absolútne protiklady. Agent Lance je dokonalý za každých okolností. Walter je iný – proste geniálny. Univerzitu ukončil keď mal pätnásť a teraz pracuje na supertajných projektoch. Nikto si nevedel predstaviť, že by títo dvaja spolupracovali. Ale keď je v ohrození celý svet, musia títo dvaja spolupracovať. Inak diabolský Keller Killian dosiahne svoj diabolský plán.

Film pochádza od tvorcov animákov Rio a Doba ľadová.

Môj príbeh (Můj příběh)

Mladá baletka Elizabeth sa rozhodne kvôli láske ukončiť sľubnú kariéru baletky. Muž, ktorého miluje, má svoju temnú stránku a vďaka tomu prichádza Elizabeth úplne o všetko. Našťastie má podporu 4 kamarátok, ktoré jej pomáhajú začať úplne odznova. Film bol inšpirovaný skutočnými udalosťami.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.