Filmové novinky v CINEMAX – 26.január 2017

Na čo sa môžeme tešiť v kinách tento týždeň? Je toho opäť dostatočne. Do kín sa vracajú surfujúce tučniaky, vidieť môžete Brada Pitta alebo sa dočkáte rozuzlenia v poslednej kapitole Resident Evil.

RESIDENT EVIL: Posledná kapitola

Posledný časť série Resident Evil nadväzuje na predchádzajúci diel. Alice sa vracia tam, kde to všetko začalo aby s tým skončila raz a navždy.

Divoké vlny 2 (Surf’s Up: WaveMania)

Tučniak Cody je späť! Po tom, ako sa celkom nečakane stal víťazom v surferskej súťaži sa Cody dostal na vrchol – má nových kamarátov, obdiv… Teraz je čas, aby spoznal miesto, ktoré sa nazýva surferský raj na Zemi, kde sú vlny najvyššie a najdivokejšie.

Spojenci (Allied)

Je rok 1942 a Max Vatan, tajný agent, má zabiť v meste Casablanca nemeckého veľvyslanca. V meste stretáva Marianne, špiónsku kolegyňu z Francúzska, s ktorou má zohrať premyslenú hru. Aby boli nenápadní, majú predstierať, že sú manželia. S časom je predstieranie čoraz jednoduchšie, pretože sa obaja do seba zamilujú.

VIAC:  Čo ak...?

Kráľovná Kristína (Tyttökuningas)

Extravagantná švédska vládkyňa Kristína sa zapísala do dejín. Na trón nastúpila v šiestich rokoch, aby viedla krajinu. Jej vláda často búrala konvencie a vyvolávala pohoršenie, no čo je najhlavnejšie – zmenila chod dejín.

Miluji tě modře

Mladý maliar Karel Bárta prichádza o prácu v Národnej galérii. V ten istý deň stretáva dievčinu Terezu, okolnosti ich stretnutia sú absolútne kuriózne. Tereza je živelná a krásna, má vlastný názor, ktorý rada presadzuje. Karel a Tereza sa do seba rýchlo zamilujú a zisťujú, že jeden bez druhého nemôžu žiť. Po skončení misie odchádzajú spolu do Londýna, avšak ich šťastie je pomerne krátke. Maxovi nadriadení naznačujú, že aj toto by mohla byť jedna z hier na ovplyvnenie politického diania. Komu má Max veriť?

Posledný kráľ (Birkeberneine)

Je rok 1206, Nórsko, temný stredovek, zúri občianska vojna. Nórsky kráľ umiera a na smrteľnej posteli priznáva, že má nemanželského syna – dediča trónu. Dvaja kráľoví verní služobníci sa snažia malého panovníka udržať nažive, no stoja proti nebezpečnému spiknutiu a aj samotnej prírode.

VIAC:  Čo ak...?

Chlapci (Pojkarna)

Švédska dráma o sebauvedomení približuje citlivú tému – dospievanie. Tri kamarátky – Kim, Momo a Bella – sa stretávajú v skleníku. Jedného dňa tam nájdu semienko, ktoré zasadia. Ráno zisťujú, že semienko vyrástlo v tajomnú kvetinu. Keď skonzumujú nektár, zmenia sa na jednu noc na chlapcov.

Všetky filmy majú premiéru 26. januára 2017. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. V štvrtok večer náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Nasadenie niektorých filmových noviniek do programu je potrebne si overiť v programe kina vo vašom meste.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …