Filmové novinky v CINEMAX – 26. júl 2018

Posledný júlový týždeň má pre nás bohatú nádielku noviniek.

Chata na predaj (Chata na prodej)

Čo všetko sa môže stať, keď sa rodina lúči s chatou, ktorú predáva? Odpoveďou musí byť v prípade tejto českej komédie „všetko“. Rodina sa stretne na poslednej stretávke na rodinnej chate. Lenže, rodinné stretnutia sú často katastrofou. Starý otec je duchom neprítomný, dcéra si dovedie nového nemeckého priateľa, syn je často pripitý… Posledná nádej na pokojný víkend končí na druhý deň ráno, keď zisťujú, že starý otec niekam zmizol…

Hotel Artemis

Hotel Artemis je prísne tajné zdravotnícke zariadenie, ktoré vedie Jean Thomas (Jodie Foster). V tomto zariadení sa rôzni zločinci a gangstri bezpečne dostávajú k novým orgánom. Tento kšeft naruší hospitalizácia legendárneho bossa, pretože po jeho hospitalizácii tam prestáva bezpečne…

Plán úteku 2 (Escape plan 2: Hades)

Ray Breslin je naďalej na úteku. Je to tak od doby, kedy ušiel z „Hrobky“. Po tomto úspechu získal množstvo nových zákaziek a teraz má pred sebou jednu exkluzívnu. Ray čelí nečakanej komplikácii, pretože jeden člen jeho tímu zmizol, nachádza sa v tajnom objekte Hádes. Tu sú držaní všetci, ktorí majú veľmi cenné informácie. Ray vie, že jediný spôsob ako zachrániť kamaráta je ísť dnu (a potom von). Nebude to jednoduché – nikto odtiaľ ešte nikdy neušiel.

Redbad

Historická holandská dráma prináša príbeh o legende Redbadovi. V roku 700 n.l. je severná Európa rozdelená na dva svety – Frízov a Frankov. Frankovia chcú urobiť to, čo sa ešte nikomu nepodarilo – ovládnuť Európu prostredníctvom kresťanstva.

Smelé mačiatko (Cats and Peachtopia)

Klbko je nezbedné a vynaliezavé mačiatko, ktoré neobsedí na mieste. Vďaka svojej vynaliezavosti zostrojí raketu a vydá sa hľadať bájne miesto. Vtedy sa rozvážny otec Fúzik rozhodne ísť hľadať svoje nezbedné mačiatko.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.