Filmové novinky v CINEMAX – 26. október 2017

Tento týždeň v kine privítame 5 filmových noviniek. Ktorú si vyberiete?

Jigsaw

Keď sa v meste začnú objavovať mŕtvoly, ktoré vrah očividne nešetril, začne sa šíriť strach. A strach obyvateľov sa zvýši vo chvíli, keď je pod váhou dôkazov za podozrivého označený vrah John Kramer. Lenže ten je už 10 rokov mŕtvy…

Manžel a manželka

Po rokoch manželstva sa do vzťahu privalila veľká kríza. Vyzerá to tak, že vzťah sa zachrániť nedá a jediná možnosť je rozvod. Lenže sa stanú súčasťou zvláštneho experimentu a ráno sa zobudia v tele toho druhého.

Bajkeri

Česká hudobná komédia nám ešte na chvíľu vráti leto. Hlavnými hrdinami sú traja chlapci. Ich život je skôr virtuálny ako praktický a preto, keď majú ísť na výlet na bicykloch, prepadnú ich obavy. Kde chytia wi-fi? Kde si nabijú telefón? Ako sa ich priatelia dozvedia o tom, čo robia? Lenže počiatočné obavy sa po čase ukážu ako neopodstatnené a uvidia, že život mimo siete je o dobrodružstvách, láske a zábave. To na sociálnej sieti nenájde nikto.

120 tepov za minútu (120 battements par minute)

Francúzska dráma nás vráti do 90. rokov minulého storočia. Je to doba, kedy AIDS je v médiách prehliadaný a farmaceuti hľadajú spôsob, ako na ňom zarobiť. Na čele radikálov stojí Sean, ktorý chce o ochorení otvorene hovoriť. Vie totiž, aké to je, sám je HIV pozitívny.

Happy End

Francúzska dráma sa zaoberá aktuálnym problémom – vzťahmi. Medziľudské vzťahy už dávno nie sú to, čo bývali. Vyzerá to tak, že ľudia sú voči sebe slepí. Nejedná sa iba o pár rodín, táto epidémia nakazila už celú spoločnosť.

Všetky filmy majú premiéru 26. októbra 2017. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. Vo štvrtok večer náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.