Filmové novinky v CINEMAX – 26. september 2019

Posledný septembrový týždeň nás v kine čaká 5 filmových noviniek.

Daždivý deň v New Yorku (A Rainy Day in New York)

Gatsby a Ashleigh sú dvaja vysokoškoláci, ktorí majú v pláne stráviť spoločný víkend v New Yorku. Realizácia ich plánu sa veľmi rýchlo skomplikuje (a to nielen kvôli dažďu).  Ashleigh dostala za úlohu spraviť interview pre časopis s jedným slávnym režisérom. Stretnutie, ktoré sa koná na Manhattene dostane pre Ashleigh nečakaný smer – režisér ju pozýva pozrieť sa na nakrúcanie filmu. Tam sa Ashleigh zoznamuje s novými ľuďmi: scenáristom Tedom Davidoffom a hercom Franciscom Vegom.  Týmto filmovým svetom je Ashleigh úplne okúzlená. Jej priateľ Gatsby, ktorý je odstrčený na druhú koľaj, strávi preto deň s Chan, ktorá je sestra jeho bývalej priateľky.

Websterovci 2: Zo života pavúkov

6 nových príbehov zo života pavúčej rodinky Websterovcov mieri do kín. Tešiť sa môžeme na malú Lily, jej staršieho brata Huga, babku a určite aj karamelové muchy!

Nech je svetlo

Štyridsiatnik Milan chodí pracovať do zahraničia, aby uživil svoju rodinu. Počas Vianoc zisťuje, že jeho najstarší syn je členom polovojenskej mládežníckej skupiny. Navyše, chlapec je spolu s kamarátmi zapletený do šikanovania a usmrtenia spolužiaka.  Milan s manželkou Zuzkou hľadajú odpovede na to, kto je ich syn a ako túto situáciu vyriešiť.

Casino.$k

So životom je to podobné, ako s kasínom. Raz má človek šťastie, inokedy nie. Táto slovenská dráma nie je iba o kasínach. Prečo? Pretože to čo sa v kasínach deje, presahuje ich múry.

Hoffmannove poviedky (Les Contes d´Hoffmann)

Opera, ktorá vznikla na motívy hororových poviedok nemeckého umelca Ernsta Hoffmanna je tak trochu iným ľúbostným príbehom, než na aké sme zvyknutí. Opera hovorí o zmysle lásky a priateľstva, o zrade a nenávisti, o umeleckej duši a večnej múze, ktorá človeka dvíha z prachu depresie. Opera nesie viacero dejových línii, ktorých rozuzlenia sa divák dočká až v samotnom závere.

Všetky filmy majú premiéru 26. septembra 2019. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. Začiatkom budúcej súťaže náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.