Filmové novinky v CINEMAX – 27.7.2017

Vyzerá to tak, že tieto neustále horúčavy zmorili aj filmové novinky, nakoľko nás tento týždeň čakajú “len” tri nové filmy.

Baby Driver

Keď sa raz do niečoho namočíte, len tak sa z toho nedostanete… Toto zistenie čaká v akčnej krimikomédii mladíka menom Baby. Je skvelý šofér a to, že pracuje pre bankových lupičov ho ani trochu netrápi. Až do chvíle, kým sa nezamiluje do čašníčky Debory. Baby je rozhodnutý dať zbohom svojej kriminálnej minulosti. Lenže jeho šéf má na to iný názor.

 

Srdečne vás vítame (A Bras Ouverts)

Phillipe de Chauveron stojí za bláznivou komédiou “Čo sme komu urobili?”. Teraz sa ju snaží tromfnúť novou komédiou. V hlavnej úlohe je Christian Clavier ako Jean- Etienne Fougerole. Je to intelektuál, ktorý žije vo vlastnom svete, na míle vzdialenom od toho reálneho. Na to doplatí v televíznej debate pri propagácii svojej knihy “Srdečne vás vítame”. V nej ponúka možnosti, ako môžu žiť ľudia v núdzi. Jeho oponent je zdatný v debatách a jeho knihu vidí ako utópiu a nič z toho, čo píše, sa nemôže uplatniť v praxi. Nahnevaný Fougerole na obranu svojej knihy vyhlási, že akákoľvek rómska rodina má u neho otvorené dvere. Stačí zazvoniť u neho pri bráne! Dokonca v televízii povie aj svoju adresu. A na zazvonenie spisovateľ dlho nečaká…

Srdcu nerozkážeš (The Big Sick)

Táto romantická komédia (ako názov napovedá) je podľa skutočnej udalosti. Konkrétne zo života Kumaila Nanjianiho – hlavného hrdinu a spoluautora scenára.

Kumail je stand-up komik, blázon do Aktov X a občas aj šofér Uberu. Emily je študentka psychológie so zmyslom pre humor. Keď sa ich cesty stretnú, obaja popierajú, že by sa zamilovali, pravda je však úplne iná. Obom je od začiatku jasné, že je medzi nimi niečo silnejšie ako záležitosť na jednu noc. Nádejný vzťah zastaví zvláštna choroba, ktorá dostane Emily do umelého spánku. Kumail sa v nemocnici prvýkrát stretáva s jej rodičmi a vážnosť celej situácie je odľahčená mnohými humornými situáciami.

Všetky filmy majú premiéru 27. júla 2017. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. Vo štvrtok večer náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.