Filmové novinky v CINEMAX – 27. december 2018

Posledný týždeň tohto roku si pre nás prichystal dve filmové premiéry.

Návrat Mary Poppins (Mary Poppins Returns)

Filmový muzikál vracia do kín kúzelnú opatrovateľku Mary Poppins. Dej filmu sa odohráva v 30. rokoch  minulého storočia. Deti Michal a Jana (z pôvodného filmu) už  dospeli. Michal žije so svojou rodinou v Londýne. Po tom, čo jeho život zasiahne nešťastie, objaví sa opäť kúzelná opatrovateľka Mary Poppins aby rodine pomohla vrátiť radosť  do ich životov.

Snehová kráľovná v zemi zrkadiel

Kvôli kúzlam Snehovej kráľovnej stratil kráľ Harald celú rodinu. Jeho pomstychtivé plány na zničenie mágie sa mu podaria – a Harald uväzní všetkých kúzelníkov v Zemi zrkadiel. Jediný, kto môže kúzelníkov zachrániť je Gerda. Gerda nie je kúzelníčka, no vie, že jedna vec je silnejšia aj ako mágia. Je to priateľstvo. Ona a jej priatelia sa vydajú na nebezpečnú výpravu zachrániť kúzelníkov. A hoci by to nikto nepovedal, spojenca nájdu aj v kráľovom synovi Andersovi.

VIAC:  The Umbrella Academy sa presúva do roku 1963 v prvom traileri na druhú sériu

Všetky filmy majú premiéru 27. decembra 2018. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. Začiatkom budúcej súťaže náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

Prvý trailer k spinoff seriálu The Walking Dead

Televízia AMC na Comic Cone uverejnila trailer k pripravovanému spinoffu seriálu Walking Dead, The Walking …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.