Filmové novinky v CINEMAX – 27. jún 2019

Čo si pre nás pripravil nový týždeň? CINEMAX si pre nás pripravil 5 noviniek.

Aj slnko je hviezda (The Sun is also Star)

Natasha a Daniel sú z dvoch rozličných svetov. Ich náhodné stretnutie uprostred preplnenej ulice New Yorku v nich vyvolá lásku na prvý pohľad. Vyzerá to, že toto stretnutie im zariadil sám osud. No ak chcú, aby ich láska dostala šancu, musia nájsť spôsob, ako sa Natasha a jej rodina nebudú musieť nútene odsťahovať z Ameriky.

Anabelle 3 (Anabelle Comes Home)

Démonológovia Warrenovci sú odhodlaní zabrániť vyčíňaniu posadnutej bábiky Anabelle raz a navždy. Preto im príde ako celkom dobrý nápad vziať ju k nim domov, do vítriny, ktorá stojí v miestnosti plnej rôznych artefaktov. S požehnaním kňaza ju odložia do posvätnej vítriny. No zastaví to Anabelle?

Yesterday

Jack je muzikant. Nie je veľmi úspešný, jeho „fanklub“ tovrí až jeden človek – kamarátka Ellie. Jackov život sa zmení vo chvíli, keď ho prejde autobus behom záhadného globálneho zatmenia. Muzikant prežije zrážku a zotavuje sa. Kamaráti sa mu rozhodnú pripraviť oslavu, kde Jack zabrnká známe „Yesterday“ od Beatles. Ako sa však ukáže, nikto pesničku nepozná, ani Google. A nielen tú – ale aj všetky ostatné! Jackovi známi si myslia, že je úžasne nadaný, neskôr si to už myslia aj tí, ktorí ho nepoznajú – napr. Ed Sheeran, ktorý ho pozve na turné ako predskokana.

Brankár (Trautmann)

Film Brankár sa dá popísať ako príbeh, ktorý písal sám život. Podľa skutočných udalostí sa vyberieme skúmať život nemeckého brankára Manchesteru. Bert Trautmann sa do Manchesteru dostal v 1949, teda po vojne a jeho nemecký pôvod mu prinášal nenávisť fanúšikov. Zlom nastal v jeho kariére v1958, kedy sa Manchester spolu s Trautmannom dostal do finále Anglického pohára. Vo finále sa Trautmann postavil do bránky a aj napriek hrozivému zraneniu dotiahol Manchester City k úspešnému záveru zápasu.

Manon

Záznam opery so štátneho divadla v Berlíne bude odvysielaný špeciálne 26.06.2019. Opera je vo francúzskom jazyku.

Všetky filmy majú premiéru 27. júna 2019. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. V piatok večer náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.