Filmové novinky v CINEMAX – 27. september 2018

Ďalší týždeň nás víta so 4 novými filmami. Ktorý by ste chceli vidieť?

Hastrman

Film Hastrman vznikol na motívy úspešného románu od Miloša Urbana. Romantický a zároveň ironický príbeh zobrazuje lásku hastrmana – baróna de Caus k dcére richtára Katynce. Katynka je rebelujúca mladá dáma, ktorá púta pozornosť všetkých mužov, hlavne hastrmanovu.

Hell fest: park hrôzy (Hell Fest)

Možno ste už niekedy navštívili dom hrôzy. Avšak, zrejme ste ešte nenavštívili park hrôzy, ktorý je preplnený hrôzostrašnými atrakciami. Zábava v parku hrôzy sa v sekunde zmení na boj o holý život, keď sa medzi atrakcie pripletie naozajstná hrozba…

Horor pochádza od producentov seriálu Walking Dead.

Piadinôžka (Smallfoot)

Mladý šikovný yeti (bigfoot) objavil niečo, čo doteraz jeho spoločenstvo považovalo len za legendu – piadinôžku (smallfoota). Chýr sa rozšíri a vyvolá veľkú senzáciu. Yetiovia sa začnú zamýšľať, čo všetko sa môže ešte mimo ich snežného sveta ukrývať.

Pivnica

Manželstvo Milana a Táni je v troskách a jediné, čo ich ešte ako tak drží pohromade je ich dcéra Lenka. Po jednej párty sa Lenka nevráti domov. Obaja sú strachom bez seba. Nikto z jej okolia im nevie pomôcť. Aj polícia je bezmocná. Preto sa Milan rozhodne vziať spravodlivosť do vlastných rúk.

Všetky filmy majú premiéru 27. septembra 2018. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. Začiatkom budúcej súťaže náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.