Filmové novinky v CINEMAX – 28. december 2017

Nepotešil vás Ježiško? Možno vás potešíme my. Stačí sa zapojiť do našej pravidelnej súťaže.

Najväčší showman (The Greatest Showman)

Romantický muzikálový film zobrazuje život najväčšieho showmana P.T. Barnuma. Barnum začínal ako obyčajný snílek s prázdnou peňaženkou, no s hlavou plnou nápadov. Jeho predstavenia sa veľmi rýchlo stali senzáciami. Barnum svoj úspech dokázal náležite spropagovať a vyťažiť čo najviac.

Ako Phineas Taylor Barnum sa predstaví Hugh Jackman (sága X-Men, Noc v múzeu), priestor dostali aj Zac Efron alebo známa tanečnica Zendaya.

Stratený v džungli (Jungle)

Táto dráma vznikla podľa skutočného príbehu. Yossi sa vyberie do Bolívie za vidinou dobrodružstva. Tajuplný sprievodca svojej skupine prisľúbi, že v džungli môžu nájsť poklad či neznámy indiánsky kmeň. Dobrodružstvo v džungli sa v sekunde zmení na boj o život, keď sa sprievodca stratí a skupina stroskotá. Yossi sa ocitá úplne sám uprostred džungle.

V hlavnej úlohe Yossiho sa predstaví Daniel Radcliffe (Harry Potter).

Bastardi (Bastards/Father Figures)

Matka dvoch bratov vychovávala vo viere, že ich otec je mŕtvy. No keď zistia, že celé roky ich matka klamala, vyberú sa hľadať svojho otca. Lenže to nie je také jednoduché – vyzerá to tak, že ani ich matka nevie, kto to je. Môžete sa staviť, že počas pátrania zažijú nejednu bláznivú situáciu.

Všetky filmy majú premiéru 28. decembra 2017. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. V piatok večer náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

Filmové novinky v CINEMAX – 4. január 2018

Prvý januárový týždeň odštartuje v kine päť filmových noviniek.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *