Filmové novinky v CINEMAX – 28. február 2019

Tento týždeň sa môžeme tešiť na 4 filmové novinky.

Čo sme komu zase urobili?

Claude a Marie Verneuillovci sa už viac-menej zmierili s tým, že ich dcéry si našli manželov rozličných pôvodov. Teraz stoja pred novým problémom – dcéry s manželmi sa chcú presťahovať do rozličných krajín. Tak sa odhodlaní rodičia posnažia, aby svoje deti aj s ich manželmi udržali v krajine – a to tak, že všetkým ukážu, aká je Francúzko úžasná krajina.

Colette: Príbeh vášne (Colette)

V tejto historickej dráme sa presunieme do prvej polovičky 20.storočia. Hlavnou hrdinkou je mladá Sidonia-Gabriella Colette, ktorá sa po svadbe so starším mužom Willym presťahuje  z dediny do mesta. Veľké mesto prináša mladej žene nové impulzy – svet nekonečných zábav v spoločnosti parížskej smotánky. Táto zmena v nej odhalí kreativitu a spisovateľský talent. Manžel jej písať dovolí, no len pod podmienkou, že dielo vyjde pod jeho menom. Colette súhlasí a po vydaní knihy sa kniha stretáva s veľkým ohlasom. Colette, aj pod vplyvom viacerých manželských problémov, sa chce presadiť pod vlastným menom.

Yomeddine

Bešaj žije v koptskej kolónii pre leprotikov. Žije tu odmalička, umiestnili ho sem rodičia. Vedie celkom normálny život – má manželku a prácu. Tento „normálny život“ končí smrťou jeho manželky. V Bešajovom srdci sa objavuje prázdne miesto, ktoré by mohlo zaplniť stretnutie s rodinou. Preto sa vyberie na cestu, na ktorej konci  ktorej by rád našiel svojho otca

Všetko najhoršie 2 (Happy death day 2U)

Tree bývala mrcha. Čo stojí za jej zmenou necháme tak (spoilery z prvého filmu).Teraz je úplne iná – priateľská, milujúca mladá žena, ktorá by možno žila šťastne až do smrti, keby… Sa opäť neocitla v narodeninovej slučke. Tentokrát ide o úplne inú slučku, kde je jedinou istotou Treeina večerná smrť.

Všetky filmy majú premiéru 28. februára 2019. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. Začiatkom budúcej súťaže náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.