Filmové novinky v CINEMAX – 28. jún 2018

Ďalší týždeň prináša do kín 5 filmových noviniek.

Psí detektív (Show Dogs)

Americká rodinná komédia predstavuje príbeh perfektného policajného psa, ktorý sa musí s parťákom v prestrojení musí zúčastniť výstavy, aby FBI zastavila pašerákov zvierat.

Až přijde válka

Tento dokumentárny film mapuje fungovanie skupiny zvanej „Slovenskí branci“. Táto skupina je kontroverzná – niektorí ju vidia iba ako „hru na vojakov“, nájdu sa však aj takí, ktorí za tým vidia niečo viac. Hlavným hrdinom je 18-ročný Peter, ktorý vyzerá na prvý pohľad ako bežný tínedžer. Avšak, zdanie klame. Petrovým prísnym výcvikom „k obrane a zachovaniu národa“ už prešlo viac ako dvesto mladých mužov.

Som sexy (I feel pretty)

Renee je obyčajná žena. Má kamošky, priateľa, prácu a aj zrkadlo, kde vždy hľadá svoje nedostatky (hlavne čo sa kíl týka). Je negativistická a so svojou váhou pravidelne bojuje a občas v tom boji aj vyhráva. Počas jedného takého „boja“ v posilňovni si udiera hlavu a jej život sa razom mení. Renee sa preberá do „nového života“ – je pekná a štíhla. Aspoň takto to vníma ona, v realite sa nič nezmenilo. Keď už má ten vytúžený nový život, naberá Renee odvahu – flirtuje, žiada novú prácu a zdá sa, že môže mať čokoľvek…

Sicario 2 Soldado

Tento týždeň sa chystá do kín aj pokračovanie úspešného trileru Sicario. V pokračovaní sa stupňuje vojna drogových kartelov. V boji neplatia žiadne pravidlá. A aby toho nebolo málo, mafiáni začnú prevádzať teroristov cez americko-mexické hranice. Toto vláda nesmie dopustiť a preto agent Matt Graver (Josh Brolin – Deadpool, Avengers, ) vytiahne eso z rukáva – povolá do boja Alejandra, ktorý kvôli mafii prišiel o celú rodinu.

Jim Gombička, Lukáš a lokomotíva Ema (Jim Knopf und Lukas der Lokomotivführer)

Na vzdialenom malom ostrovčeku Morroland žije len 5 ľudí. Jedným z nich je rušňovodič Lukáš. Jedného dňa prinesie poštár záhadný balík, v ktorom obyvatelia ostrova nájdu bábätko.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.