Filmové novinky v CINEMAX – 28. týždeň

Tento týždeň sa kino-premiéry ponesú na vlne smiechu a zábavy. V kinách sa nám predstavia dve novinky: Pattaya a Doba ľadová: Mamutí tresk.

Doba ľadová: Mamutí tresk (Ice Age: Collision Course)

Piate pokračovanie obľúbenej rozprávky mieri do Geotopie, pradávnej zamrznutej krajiny. Naši obľúbení kamaráti – mamuty Manny a Ellie, praveký tiger Diego, leňochod Sid, vačice Crash a Eddie ale aj ich noví kamaráti čelia hrozbe v podobe asteroidu. Asteroid ohrozuje celý ľadový svet, ale naši hrdinovia budú robiť všetko pre záchranu planéty.

Nebude chýbať ani veveričiak Scrat, ktorého život sa (stále) točí okolo naháňania žaluďa. Budeme mu držať palce, nech ho už tentokrát úspešne chytí.

Pattaya (Pattaya)

Francúzska komédia režiséra Francka Gastambidea je jednou veľkou párty. Kamaráti Francky a Krimo majú dosť svojich nudných životov. Snívajú o mieste zvanom Pattaya – plážové letovisko v Thajsku, kde zábava nikdy nekončí. Alkohol, baby, diskotéky na každom kroku…. Lenže zatiaľ môžu o tom iba snívať, pretože nemajú peniaze na cestu a ani nepoznajú spôsob, ako by k peniazom prišli. Až raz, konečne dostanú geniálny nápad ako zarobiť! Pattaya bude organizovať majstrovský zápas liliputov v thaiboxe, tak prečo tam neprihlásiť svojho suseda liliputa? A tak sa táto trojica vydáva na bláznivú cestu za zábavou.

Všetky filmy majú premiéru 14. júla 2016. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. V štvrtok večer náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …