Filmové novinky v CINEMAX 29. august 2019

Posledná dávka augustových noviniek sa do kín dostane v deň štátneho sviatku. Prečo si neoddýchnuť napríklad v kine?

Anna

Majster trilerov Luc Besson (podieľal sa na filmoch Taxi, Kuriér) stojí za novinkou “Anna”. Anna je mladá krásna topmodelka vycvičená na zvádzanie a zabíjanie cieľov, ktoré jej určia nadriadení.

Playmobil vo filme (PLAYMOBIL: The Movie)

Keď Marlin, mladší brat Charlie, nečakane zmizne v čarovnom animovanom svete PLAYMOBIL®, nepripravená Marla sa musí vydať na cestu, aby ho priviedla domov. Marla sa počas dobrodružstva naučí jednu dôležitú lekciu – je dôležité v seba veriť a nevzdávať sa! V tomto svete nie je nič nemožné – preto sa môžete tešiť na dinosaurov, víly a iné nevšedné postavičky.

Cez prsty (Přes prsty)

Športová komédia z prostredia slnečných ihrísk volejbalu rozpovie príbeh dvoch kolegýň volejbalistiek. Na ihriskách sú zohratá dvojica, no v osobých životoch sa ukazujú ich rozdielne povahy. Mladšia Pavla si chce s priateľom založiť rodinu a jej kolegyňa Linda to nevie pochopiť – veď sa práve kvalifikovali na majstrovstvá Európy!

Fabrika (Zavod)

Na predmestí ruského malomesta stojí schátraná priemyselná budova. Keď majiteľ Kalugin vyhlási bankrot, skupina nespokojných robotníkov ho unesie a žiada výkupné. Celá akcia sa však vymyká spod kontroly. Kaluginove kontakty pošlú posily, taktiež dorazí SWAT a dovtedy fungujúce spojenectvá sa začínajú rozpadať. Situácia sa vyhrocuje, napätie stúpa a čas dochádza…

Všetky filmy majú premiéru 29. augusta 2019.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.