Filmové novinky v CINEMAX – 29. jún 2017

Jún zakončíme 6 filmovými novinkami.

Ja, zloduch 3 (Despicable Me 3)

Sympatický zloduch Gru prežíva krízu. Zisťuje, že má dvojča – brata menom Dru a navyše on má aj vlasy! Najmladšia dcérka Agnes túži po tom najjemnučkejšom jednorožcovi na svete a Gru o tom neustále počúva. Navyše dostáva aj padáka z práce – Antizlodušskej ligy. A búria sa aj mimoni – pretože Gru už nie je tak zlý, ako býval… Do toho všetkého sa privalí retro-katastrofa Balthazar Bratt, zloduch, ktorý nejde iba po diamantoch, ale aj po Gruovej rodine.

Glory (Slava)

Zamestnanec železníc Canko nachádza na koľajniciach veľkú sumu peňazí. Nevie, čo s nimi, tak ich odovzdá na polícii. Vďačný štát ho chce odmeniť drahými hodinkami, ale Julia, zamestnankyňa Ministerstva dopravy mu medzitým stratí jeho staré, ku ktorým má citový vzťah… Ako dopadne táto komédia?

VIAC:  Čo ak...?

Safari

Dokumentárny film Safari od Ulricha Seidla prináša komplexný pohľad na človeka na safari. Zebry, antilopy, zvieratá trofeje. Život a úspech, neúspech a smrť. Režisér sa snaží tak, ako mu je to vlastné (= ironicky) zachytiť podstatu človeka.

Zabijaci z malomesta (Drӕberne fra Nibe)

Ib a Edward, dánski „podnikatelia“ si plánujú svoje peniaze z nelegálnych obchodov užiť. No do tohto plánu im nesedia ich manželky. V opilosti sa rozhodnú na ne najať nájomného vraha. To však netušia, čoho sú schopné ich manželky. A tak začína kolotoč absurdných udalostí…

Na plný plyn (Overdrive)

Dvaja bratia = zohraná zločinecká dvojica. Špecializujú sa na krádeže luxusných áut. Kvôli najnovšej objednávke musia vycestovať za hranice – až do Francúzska. Krádež zlyhá a bratia sa dostávajú do rúk miestneho bossa. Ten ich pustí iba v prípade, že ukradnú Ferrari

VIAC:  Čo ak...?

250 GTO jeho najväčšiemu rivalovi.

Brloh (The House)

Čo by ste robili, keby ste zistili, že nemáte peniaze pre vašu dcéru na štúdium na vysokej škole? Scott a Kate Johansenovci sa rozhodnú zarobiť peniaze tou najrýchlejšou cestou – hazardom. U suseda otvárajú nelegálne kasíno. Podnikavej trojici to začne finančne veľmi rýchlo vynášať. Ale úspech láka nepriateľov – mafiu, starostu… Podarí sa im finančne zabezpečiť štúdium pre dcéru Alex?

Všetky filmy majú premiéru 29. júna 2017. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. Vo štvrtok večer náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.