Filmové novinky v CINEMAX – 29. november 2018

Tento týždeň prichádzajú do kín 3 filmové novinky.

Čertovské pero (Čertí brko)

Kde bolo, tam bolo, existovalo čertové pero. Toto pero celé roky zapisovalo spravodlivo a neomylne všetky hriechy, no teraz sa pokazilo. Lucifer káže nové pero doručiť pomotanému čertovi Bonifácovi. Bonifác má šancu ukázať sa dobre pred šéfom, pretože doručenia pera na pobočku je veľká vec. Lenže, čo čert nechce, Bonifác sa dostáva do problémov v meste Pytlov, kde mu pero ukradne známy podvodník. Tým sa rozpúta veľký chaos a dokonca sa aj sám Lucifer dostane do zajatia!

Vdovy (Widows)

Chicago je plné zločincov a korupcie. Počas jedného policajného zásahu sú štyria zločinci chladnokrvne zastrelení a zostávajú po nich dlhy u nepríjemných veriteľov. Tieto dlhy zdedia ich vdovy. Hnev, dlhy a zármutok spoja cesty štyroch žien, ktoré pochopia, že sa im podarí niečo dosiahnuť, iba ak sa spoja.

Teheránske tabu (Tehran Taboo)

V Teheráne sú prísne nastavené pravidlá. Tri mladé ženy a jeden muž majú podobné túžby, ako ich vrstvovníci, no v tejto krajine je to trocha problém. Rockové večierky a nemanželský sex sa odohrávajú mimo zvedavých očí, väčšinou v podzemí. Ako dopadne ich cesta za vytúženou slobodou a šťastím uvidíte v animovanej dráme.

V Iráne sa z pochopiteľných dôvodov nemohlo natáčať, preto je film animovaný.

Všetky filmy majú premiéru 29. novembra 2018. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. Začiatkom budúcej súťaže náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.