Filmové novinky v CINEMAX – 3. august 2017

Tento týždeň sa v kine môžete skryť pred slnkom a pozrieť si jednu z týchto troch noviniek.

Atomic Blonde (pracovný názov filmu: The Coldest City)

Agentka Lorraine Broughtonová (Charlize Theron) je dokonalá agentka – zmyselná, divoká a schopná čohokoľvek. Neváha použiť všetky svoje strelné, ale i ženské zbrane, aby prežila aj na tých najnebezpečnejších misiách. Tá posledná má konečnú zastávku v Berlíne, kde má vyšetriť vraždu svojho kolegu.

Posledná rodina (Ostatnia Rodzina)

Maliar Beksiński trávi svoje dni medzi štyrmi stenami varšavského bytu. Spoločnosť mu robí len rodina. Ich život sa točí hlavne okolo ich syna Tonka, ktorý sa práve presťahoval. Maliar to nesie ťažko a zažíva neustály boj s vnútornými démonmi, ktorý mu komplikuje život.

Čiara (OV)

Na ukrajinsko-slovenských hraniciach sa zrodil triler Čiara. Hlavný hrdina je Adam Krajňák, pašerák cigariet. Po jednej nepodarenej operácii je nútený spochybniť všetko, čo poznal a donútený prekročiť vlastné hranice. Film ukazuje, že aj také nevinné scény ako je dedinská tancovačka, sa môžu razom zvrtnúť v čosi ostrejšie -ak žijete v prostredí, kde sa treba mať na pozore.

Film je inšpirovaný skutočnými udalosťami.

Všetky filmy majú premiéru 3. august 2017. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. Vo štvrtok večer náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.