Filmové novinky v CINEMAX – 3. január 2019

Prvé novoročné filmové novinky prídu do kín 3. Januára. Poďme sa pozrieť, čo sa na nás chystá.

Nová šanca (Second Act)

Viete ako sa vraví, že si máte dobre premyslieť, čo si želáte, lebo sa to môže splniť? Maya (Jennifer Lopez) túto múdrosť zrejme nikdy nepočula. Bez vytúženého vysokoškolského titulu ju nikdy nepovýšia v práci… Preto sa jej priatelia rozhodnú, že jej s tým „trocha pomôžu“ – vytvorením úplne novej identity. Mayin život sa vôbec neuľahčí, ale mnohonásobne skomplikuje

Escape room

Partia 6 ľudí prijala pozvanie do tajomnej „escape room“. Hlavná cena je lákavá – 1 milión dolárov. Skoro po vstupe do hry zisťujú, že z tejto hry sa nedá  len tak ľahko uniknúť. Treba ju prežiť.

Hovory s TGM

Na filmové plátna sa dostávajú dvaja mimoriadni muži: Karel Čapek (Jan Budař) a Tomáš G. Masaryk (Martin Huba). Čapek sa vyberie navštíviť prezidenta Masaryka a chce mu ponúknuť časť z honoráru za knihu ich rozhovorov, ktorá vzniká pri oslave výročia republiky. Masarykova dcéra má výhrady voči knihe, zakázala jej vydanie. Podarí sa Čapkovi zázrak?

Natáčanie filmu prebiehalo v autentických priestoroch na zámku v Topoľčiankach, kde sa tieto dve osobnosti naozaj rozprávali.

Láska bez hraníc (Eye on Juliet)

Američan Gordon má monotónnu prácu – strážiť ropovod na blízkom východe prostredníctvom pavúčieho dronu. Postupne ho začína zaujímať mladá žena, ktorú často vidí na kamere. Je sľúbená inému mužovi, ktorého nemiluje. Čo na to Gordon?

Všetky filmy majú premiéru 3. januára 2018. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. Začiatkom budúcej súťaže náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.