Filmové novinky v CINEMAX – 3. máj 2018

Tento týždeň sa do kín dostanú 4 filmové novinky. Ktorý z filmov by ste chceli vidieť?

Pomsta (Revenge)

Traja zbohatlícky mladí muži sa vyberú do púšte na lov. Situácia sa skomplikuje tým, že si jeden z nich donesie na lov sexi milenku. Veci sa rýchlo zvrtnú a muži nechajú umierajúce dievča v púšti. Teda, aspoň si myslia, že umiera. Muži čoskoro zistia, že najlepšiu pomstu vymyslí zranená žena.

Válek

Dokumentárny film približuje život jednej z najväčších osobností slovenskej kultúry – Miroslava Váleka. Film odhaľuje kontrast jeho politického a kultúrneho života.

Tiché miesto (A quiet place)

Ticho občas lieči. A občas zachraňuje život, tak ako to je v tomto trileri. Ak chcete prežiť, musíte byť ticho, inak nprídu ONI… Lee a Evelyn Abbotovci žijú na odľahlej farme a vychovávajú tri deti, čoskoro sa im má narodiť štvrté. Podarí sa im udržať ticho? Jedinečný horor, kde sa diváci budú báť akéhokoľvek zvuku

Neznámy vojak (The unknown soldier/Tuntematon sotilas)

Druhá svetová vojna zúri všade naokolo. Veľmoci si pomaly delili Európu. V novembri 1939 vtrhla do Fínska červená armáda. Následne, v roku 1941 si na Fínsko chcelo privlastniť Nemecko. Vojnová dráma rozpráva príbeh jednej fínskej jednotky, ktorá sa rozhodla postaviť na odpor veľkému agresorovi.

Film vznikol na základe knižnej predlohy, autor čerpal príbehy z vlastných skúseností.

Všetky filmy majú premiéru 3. mája 2018. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. V sobotu náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.