Filmové novinky v CINEMAX – 3.október 2019

Prvý októbrový týždeň nás čakajú v kinách 4 novinky. Tento týždeň do kín prichádza Joker. Film bol na filmovom festivale v Benátkach pozitívne hodnotený, dokonca získal aj hlavnú cenu.

Joker

Arthur Fleck (Joaquin Phoenix) je umelec, ktorému sa nedostáva uznanie. Ľuďom je iba na posmech. Lenže, kto sa smeje naposledy, ten sa smeje najlepšie. Fleck sa po jednej náročnej životnej situácii rozhodne, že ten, kto sa bude smiať naposledy, bude on. V kostýme klauna chodí Gothamom. necháva sa oslovovať Joker, stráca rozum a pomaly sa mení na kriminálnika.

Pán Maznáčik (Trouble)

Roztomilý psík menom “Pán Maznáčik” si žije idylicky. Papá len tie najlepšie psi maškrty kedy chce a koľko chce. Všetko sa však zmení, keď sa nečakane ocitne na ulici. Na ulici je to úplne iný život – tam mu nikto pod ňufák neprinesie misku s jedlom. Jedno dievča sa pána Maznáčika ujme, no dokáže sa pán Maznáčik prispôsobiť bežnému životu?

Vieš udržať tajomstvo? (Can You Keep a Secret?)

Film vznikol podľa knižnej predlohy. Počas jednej cesty lietadlom zažije Emma ohromné turbulencie. Napätá situácia a alkohol sú príčinou toho, že spolusediacemu v lietadle vyklopí všetky svoje tajomstvá. To však ešte ani jeden z nich nevie, že sú kolegovia. Resp., že záhadný cudzinec je jej nadriadený!  To je teda trapas. Ešte šťastie, že Emma má dobré kamošky, ktoré jej pomôžu zvládnuť situáciu.

V hlavnej úlohe sa vo filme predstaví Tyler Hoechlin (Superman zo seriálu Supergirl)

Roger Waters Us + Them (vysielanie 02.10.2019)

Hudobný dokument zobrazuje Rogera Watersa, ktorý je jeden zo zakladateľov skupiny Pink Floyd. Tento hudobný génius uvádza svoj dlho očakávaný koncert Us + Them.

Všetky filmy majú premiéru 3. októbra 2019. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. Začiatkom budúcej súťaže náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.