Filmové novinky v CINEMAX – 30. august 2018

Nový týždeň prinesie do kín 4 filmové novinky.

Jan Palach

Dráma, ktorá vznikla na základe dostupných informácií mapuje posledné mesiace života mladého študenta Jana Palacha. Nekompromisný mladík sa v roku 1969 na protest proti sovietskej okupácii upálil.

Kubko hrdina (Lóí – bú flýgur aldrei einn)

Vtáčik Kubko sa nikdy nenaučil lietať. V jeho živote nastáva ťažká chvíľa, keď všetci jeho príbuzní odlietajú do teplých krajín, aby prežili zimu. Kubko si nachádza nových kamarátov, ktorí mu pomáhajú prežiť bez jeho rodiny vo veľkom svete.

Náčelník (Alpha)

Počas doby ľadovej sa chlapec odlúčil od svojej „svorky“ a na to, aby prežil, musí sa stať členom novej „svorky“ – vytvoriť spojenectvo s vlkom.

Upgrade

Dej tohto filmu sa odohráva v neďalekej budúcnosti, ktorá navyše znie hrozivo a realisticky. V budúcnosti ľudia spohodlneli a všetko, čo sa dá, za nich robia technológie. Pár ľudí sa naďalej spolieha len na seba a svoje ruky. Taký je aj Grey Trace. Po autonehode a prepadnutí gangstrami (ktorí mu zabijú priateľku) utrpí vážne zranenia nielen na duši, ale hlavne na tele. Vyzerá to tak, že Grey ostane navždy na vozíčku. Lenže je tu jedna experimentálna spoločnosť STEM, ktorá vie spraviť zázraky. Grey po ich zákroku berie spravodlivosť do svojich (opäť funkčných) rúk.

Všetky filmy majú premiéru 27. augusta 2018. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. Začiatkom budúcej súťaže náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.