Filmové novinky v CINEMAX – 30. máj 2019

Posledné májové novinky mieria do kina.

Rocketman

Muzikálové spracovanie života legendárneho hudobníka Eltona Johna nás prevedie najdôležitejšími okamihmi jeho života. Od jeho začiatkov na scéne, resp. v pozadí pri klavíri až po žiarivé miesto na výslní.

Mama (Ma)

Partička stredoškolákov by sa chcela zabávať s alkoholom. V tomto sú však odkázaní na pomoc niekoho dospelého. Preto sú vďační, keď osamelá pani Sue Ann im nielen kúpi alkohol, ale aj na jeho pitie ponúkne svoju pivnicu.”Mama” má však pár pravidiel: vždy musí byť niekto triezvy (aby odviezol ostatných), nikto nesmie nadávať a nikto nesmie chodiť do horných obytných priestorov. Celkom jednoduché pravidlá, tak prečo ste ich porušili, detičky?

Šprtky to chcú tiež (Booksmart)

Amy a Molly sa štyri roky na strednej iba šprtali – a na čo prišli? Že na jednotkách vôbec nezáleží a oni si mohli užívať ako všetci ostatní. Zameškané sa rozhodnú dobehnúť poslednú noc na strednej škole.

Godzilla II: Kráľ monštier (Godzilla: King of the Monsters)

Epický súboj monštruóznych tvorov, o ktorých sa predpokladalo, že už dávno vyhynuli ohrozí existenciu ľudstva a vlastne aj celej planéty Zem. Kryptozoologická agentúra Monarch bude mať čo robiť.

Posledné večery na Zemi ( Di qiu zui hou de ye wan)

Magická dráma prináša súhru emócii, ako je strata a bolesť. Nesie sa v snovom opare prítomnosti a minulosti, ktoré zrejme ani nie sú reálne. Čínsky režisér Gan Bi patrí k najtalentovanejším čínskym umelcom súčasnosti.

Bleskový Manu (Manou the swift)

Manu sa chystá na skúšky z lietania, ktoré musí absolvovať každá čajka. Lenže, Manu nie je čajka, on sa len medzi ne priplietol ako mláďa a už pri nich ostal. Úplnou náhodou sa dozvedel pravdu a rozhodol sa pridať k svojmu druhu  – dážďovníkom – a spoločne si užívajú v meste. Len do chvíle, kým sa neobjaví nebezpečenstvo, ktoré ohrozí všetky vtáky.

Všetky filmy majú premiéru 30. mája 2019. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. Začiatkom budúcej súťaže náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.