Filmové novinky v CINEMAX – 30. týždeň

Prinášame Vám pravidelný prehľad noviniek. S trochou nadsázky sa dá povedať, že ide o dva veľké návraty a jedného dokonalého nováčika.

Jason Bourne (Jason Bourne)

Prvý z veľkých návratov je návrat agenta Bournea. Matt Damon sa po deviatich rokoch vracia ako Jason Bourne. Jason chce hodiť minulosť za hlavu a žiť svoj život –  v podobe ilegálnych boxerských zápasov. Do reality ho vráti Nicky (Julia Styles), keď mu pripomenie, že ešte stále nemá všetky odpovede. Vzápätí mu ide o život, pretože po ňom ide nájomný vrah.

Tak opäť začína boj s Agentúrou, ktorú vedie riaditeľ Robert Dewey (Tommy Lee Jones) spolu s inteligentnou analytičkou (Alicia Vikander).

Krotitelia duchov (Ghostbusters)

Druhý návrat je film Krotitelia duchov. Pred 30 rokmi zachránila štvorica vedcov svet pred duchmi. Teraz svet opäť potrebuje zachrániť.

VIAC:  Čo ak...?

Paul Feig sa rozhodol filmu vdýchnuť značke “Ghostbusters” nový život. Dej tentokrát sleduje 4 vedkyne, ktoré sa zaoberajú výskumom paranormálnych javov. Toto leto sa posnažia zachrániť svet ony.

Vo filme si zahrá aj herečka Sigourney Weaver, hrala aj v Krotiteľoch duchov, ktorí boli natočení v roku 1984.

Pán Dokonalý (Mr. Right)

Dokonalý nováčik je film Pán Dokonalý. Martha (Anna Kendrick) má pocit, že konečne našla toiho dokonalého. Avšak, iba do chvíle, kým nezistí, že „Pán Dokonalý“ (Sam Rockwell) má jedno tajomstvo, ktoré na jeho dokonalosť vrhá tieň. Je totiý nájomný zabijak na úteku pred kartelovým gangom, ktorý ho zamestnáva.

Avšak, skôr než stihne Martha odhaliť toto tajomstvo, už je do neho beznádejne zamilovaná. Jediná možnosť, ako vyvolenému pomôcť, je byť dobrým parťákom.

VIAC:  Čo ak...?

Všetky filmy majú premiéru 28. júla 2016. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. V štvrtok večer náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.