Filmové novinky v CINEMAX – 31. august 2017

Tento týždeň máte možnosť ísť do kina na niečo špeciálne – časť marvelovského seriálu Inhumans. Pozor, táto novinka sa v kine dlho neohreje! Posledný augustový deň bude mať v kinách premiéru 5 filmových noviniek.

Inhumans

Prvé dve epizódy marvelovského komiksového seriálového dobrodružstva sa do kín dostanú len na dva týždne, potom seriál exkluzívne odvysiela americká televízia ABC.

Logan Lucky: Miliónová lúpež (Logan Lucky)

Bratia Loganovci sú vidláci zo zapadákova. Nemajú peniaze, nemajú prácu a smola sa im lepí na päty na každom rohu. Jimmy Logan sa rozhodne, že takto sa žiť už nedá a jediná možnosť ako to zmeniť, je vziať život do vlastných rúk. Preto mu napadne, že ukradne z automobilovej súťaže 14 miliónov dolárov – za pomoci svojho jednorukého brata a jedného kriminálnika na úteku (ktorému k tomu úteku mimochodom dopomôže). Znie to ako šialený nápad, ktorý je vopred odsúdený na zánik, ale…

Tulipánová horúčka (Tulip Fever)

V 17.storočí Holandsko zachvátila tulipánová horúčka. Jedna cibuľka tohto kvetu stála celý majetok. Bohatý obchodník Sandvoort sa teší na svoju svadbu s mladučkou nevestou. Pred svadbou jej zaplatí maľovanie portrétu u nádejného maliara. Sympatický mladík nevestu očarí a vznikne zakázaná láska, ktorá musí byť utajovaná. Nemôžu si dovoliť spolu ujsť. Jedine ak by predali nejaké tulipánové cibuľky… A tak sa začína komplikovaná spleť lží a podvodov.

Hurvínek a kúzelné múzeum

Spejbla a Hurvínka pozná pár generácii. V novom filme sa predstavuje pre ďalšiu generáciu.

Pán Spejbl je strážcom v múzeu a neposedný Hurvínek skúma múzeum. Podarí sa mu nájsť tajné miesto, ktoré návštevníci múzea počas prehliadiek nenavštevujú. V podzemí múzea sa skrýva veľké tajomstvo, ktoré môže zachrániť celé mesto a je len na Hurvínkovi, či preukáže svoju šikovnosť a múdrosť a toto dobrodružstvo dotiahne do víťazného konca.

Terminátor 2: Deň zúčtovania (Terminator 2: Judgement Day)

Arnold Schwarzenegger sa vracia do kín za pomoci najmodernejších technológii v remastrovanej verzii – v 3D podobe. Nová verzia Terminátora 2 sa vydala na počesť 25. výročia filmu.

Všetky filmy majú premiéru 31. augusta 2017. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. Vo štvrtok večer náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.