Filmové novinky v CINEMAX – 31. január 2019

Tento týždeň sa do kín dostanú 4 nové filmy.

Hranica (Gräns)

Dôstojníčka Tina, ktorá pracuje na hraniciach má jednu úžasnú vlastnosť – dokáže cítiť emócie druhých ľudí. Jedného dňa v práci jej cestu skríži záhadný Vore, ktorého pach nepripomína nič známe.

Serenity: Ticho pred búrkou (Serenity)

Baker mal nepokojný život. Svoje životné rany si hojí na pokojnom ostrovčeku v Karibiku. Má pokojnú prácu (ako rybársky sprievodca), jednoduchý domček a priateľku. Jeho pokojné vody naruší príchod exmanželky a jej nevšedná prosba – Baker jej má pomôcť zbaviť sa násilníckeho manžela. V ohrození je nielen ona, ale aj ich spoločný syn. Je to jednoduché – stačí, aby ho Baker vzal na more a potom ho hodil žralokom….

Ženy v behu

S českou komédiou prebehneme do iného ročného obdobia. Věra je rozhodnutá, že splní manželovo posledné želanie – zabehne maratón. K tomuto chce inšpirovať aj tri dospelé dcéry. Tie však majú úplne iné problémy a preto je ich športová disciplína na bode mrazu. Věra musí pohnúť rozumom, aby dcéry nalákala na behanie, ktoré im môže dať veľkú životnú lekciu – život a beh sú o nevzdávaní sa.

Talianka v Alžíri (L´ Italiana in Algeri)

Posledná z noviniek príde do kín už 30.01.2019. Ide o taliansku opernú komédiu, ktorá pozostáva z dvoch dejstiev a rozoberá ženské práva.

Všetky filmy majú premiéru 31. januára 2019. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. Začiatkom budúcej súťaže náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.