Filmové novinky v CINEMAX – 31. máj 2018

Tento týždeň si pre nás nachystal 5 filmových noviniek.

PARRALEL

Prvý slovenský komiksovo-dramatický film prináša príbeh muža Erica, ktorý žije v rutine. Keď sa jedného dňa jeho rutina nenávratne rozbije, začnú sa Ericovi vracať spomienky na minulosť. Pred čím sa Eric snažil utiecť?

Neuveriteľný príbeh o obrovskej hruške (Den utrolige historie om den kaempestore)
V Slnečnom mestečku plynie pokojne život. Jedného dňa mačka Mica a sloník Sebastián nájdu fľašu s odkazom od strateného starostu. Starosta píše, že objavil niečo úžasné, no má problémy a je treba ho zachrániť. Mica a Sebastián sa preto vyberú na výpravu, aby zachránili starostu a domov doniesli ten veľký objav.

Bella a Sebastián 3 : Navždy priateľmi (Belle et Sébastien 3, le dernier chapitre)

Od posledného príbehu o Belle a Sebastinovi uplynuli dva roky. V záverečnej časti trilógie Bella a Sebastián bude priateľstvom medzi Bellou a Sebastiánom vystavené najťažšej skúške. Bella je mamou roztomilých šteniatok a zo Sebastiána sa stal veľký chlapec. Životy oboch sa menia, keď sa dozvedia, že Sebastián by sa mal odsťahovať mimo hôr a do života Belly sa vracia jej pôvodný majiteľ Joseph, ktorý sa jej nechce vzdať…

Vezmi si ma, kamoš (Marry me dude)

Yassinove štúdium architektúry sa zložila celá dedina. No keď Yassin rupne na skúške, vyzerá to tak, že ich investícia vyšla nazmar. Yassinovi navyše hrozí opustenie krajiny, preto je sobáš jediný spôsob, ako ostať v krajine. Mladá krásavica a stará susedka by si Yassina vzali, ale pýtajú nemalú sumu peňazí už vopred – a pýtajú nielen peniaze. Tak sa Yassin rozhodne, že si vezme svojho najlepšieho kamaráta. Situácia sa začne komplikovať, keď sa im do toho pripletie úrad, mafia a snúbenica jedného kamaráta…

Táto francúzska komédia pochádza od tvorcov „Prázdniny All Exclusive“, preto je zábava zaručená.

Delírium (Delirium)

Hlavný hrdina je prepustený z psychiatrickej liečebne domov. Má však jednu podmienku – po dobu 30 dní sa musí hlásiť svojej probačnej úradníčke, inak sa vráti na psychiatriu. Vracia sa domov, do prázdneho domu, ktorý zdedil. Netrvá dlho a v dome sa začnú diať divné veci a preto si muž kladie otázku, či je v dome naozaj sám. Alebo sa zbláznil?

Všetky filmy majú premiéru 31. mája 2018. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. V sobotu náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.