Filmové novinky v CINEMAX – 32. týždeň

Druhý augustový týždeň sa nesie v znamení smiechu. Do kín mieria 4 filmové novinky – komédie.

Matky rebelky (Bad Moms)

Amy (Mila Kunis) má naoko dokonalý život. Ak by ste sa pozreli lepšie, nie je to tak. V práci má náročného šéfa a doma deti, ktoré vyžadujú pozornosť plus jedno veľké dieťa menom manžel. Síce sa snaží plniť každého nároky, dokonalá nie je. Zlom nastane, keď sa dostane do konfliktu s tromi supermatkami a zo slušnej Amy sa stáva rebelka. Spolu s ňou sa rozhodnú prejsť „na temnú stranu“ aj iné matky. Ako to celé dopadne?

Hore za láskou (Un homme á la hauteur)

Často počúvame, že láska nemá hranice. V prípade 1,5 metrového Alexandra nemá výškové hranice. Diane je veľmi atraktívna žena, za ktorou sa v práci otočí každý muž. Má práve po ťažkom rozvode a je rozhodnutá nájsť toho pravého. Možno náhoda a možno osud jej privejú do cesty Alexandra. Alexander jej jeden večer jej volá na pevnú linku, že našiel jej telefón. Alexandrov okúzľujúci hlas, zmysel pre humor a jeho zdvorilosť ju natoľko očaria, že medzi nimi preskočí iskra a dohodnú si rande. Diane sníva o tom, aký bude Alexander. Ako dopadne vysnívané stretnutie?

Tajný život maznáčikov (The Secret Life of Pets)

Od tvorcov filmov Ja zloduch a Mimoni prichádza ďalší animák. Ak Vás trápilo, čo robia Vaši zvierací kamaráti, kým nie ste doma, tento film Vám na to prinesie odpoveď.

Max a Katie sú spriaznené duše. A to, že Max je pes a Katie človek vôbec nie je problém. Max je občas smutný, pretože Katie sa často vyparí z domu na dlhé hodiny a on tam sedí sám. Raz z takéhoto výletu prináša Katie chlpaté monštrum menom Baron. Max a Baron sa pretekajú, kto z nich si vyvedie niečo horšie a s ich vylomeninami zájdu až tak ďaleko, že sa ocitnú na ulici. Na ulici je iný život – je to tam nebezpečné a ovláda to šialený králik. Našťastie má Max kamarátov, ktorí sa rozhodnú dvoch tulákov zachrániť. Stihnú to, kým sa ich majitelia vrátia domov?

Buchty a klobásy (Sausage Party)

Animovaná komédia o tom, ako sa potravinám podarilo odhaliť pravdu o ich existencií.

Párok Frank a jeho láska – žemľa Brenda sa stali vyvolenými a dostali sa do nákupného košíka. Avšak, po príchode domov Frank zisťuje nemilé prekvapenie o svojej existencii a je rozhodnutý zachrániť aj ostatných.

Film je prístupný od 15 rokov.

Všetky filmy majú premiéru 11. augusta 2016. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. V štvrtok večer náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Komentár

  1. Avatar
    adriana surinova

    Matky rebelky ,,na to by som isla…