Filmové novinky v CINEMAX – 37.týždeň

Opäť po týždni sme si pre Vás pripravili prehľad filmových noviniek  v kinách CINEMAX.

Dieťa Bridget Jonesovej (Bridget Jones’s Baby)

Večná smoliarka Bridget Jonesová trochu vyrástla, dobre zarába, lepšie sa oblieka… A jej šťastie na mužov? Nič sa nezmenilo. Zápletka tretej Bridgetovskej komédie je celkom jednoduchá – Bridget čaká dieťa. S kým? Nad tým si aj ona láme hlavu. Bola na hudobnom festivale a tam sa zoznámila s jedným možným kandidátom. Na večierku zase stretla svojho bývalého a zistila, že stará láska nehrdzavie. Ako celé hľadanie pravdy dopadne Vám neprezradíme.

Hra o život (Nerve)

Študentka Vee Domenico patrí k tým, ktorých celý život sú knihy. Až dovtedy, kým sa nestaví. úlohou jej stávky je zaregistrovať sa na jednu internetovú stránku, čo znie ako jednoduchá a nevinná záležitosť. Lenže Vee musí na tej stránke plniť rôzne úlohy, ktorých náročnosť a nebezpečnosť sa stupňuje. Hra sa stáva nebezpečnejšou a odísť nie je jednoduché.

Komorná  (Ah-ga-ssi)

Juhokórejská dráma plná emócii je interpretáciou knihy Zlodejka (Sarah Walters). Mladá žena sa stáva slúžkou tajomnej bohatej dedičky. Aspoň tak si myslím. Jej úloha je pomôcť svojej zamestnávateľke dostať sa k majetku.

TheBeatles: Eight Days a Week – The Touring Years

Do kín prichádza aj dokument o legendárnej skupine Beatles. Oscarový režisér Jon Howard (Da Vinciho kód, Inferno) v spolupráci s Yoko Ono, Paulom McCartneym a Ringom Starrom spracovali život skupiny Beatles. Od samotných začiatkov až po posledný koncert. Súčasťou dokumentu sú aj doteraz nezverejnené zábery a rozhovory s členmi kapely Beatles.

V mene krvi (Blood Father)

V poslednej tohto týždňovej novinke sa nám v hlavnej úlohe predstaví Mel Gibson ako John Link – bývalý člen motocyklového gangu a majiteľ tetovacieho štúdia. John je na tom zle – je narkoman a alkoholik. Zdá sa, že nevidí zmysel života. Jeho postoj sa zmení, keď ho kontaktuje jeho dcéra Lýdia. Má problémy so zákonom a vie, že jej otec je najlepšia voľba. John sa snaží urobiť dobrú vec a aj keby mal ísť do väzenia, tak svojej dcére pomôže.

Všetky filmy majú premiéru 15. septembra 2016. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. V štvrtok večer náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.